Kas yra perkraustymo įmonė ir kada jums jos reikia?

Perkraustymo paslaugosPo kelis mėnesius trukusių paieškų gavote svajonių darbą. Vienintelė problema ta, kad jis yra kitoje šalies pusėje. Jei sutiksite dirbti, turėsite parduoti dabartinį būstą, susirasti naują ir persikelti su šeima už kelių šimtų kilometrų.

Laimei, įmonė siūlo persikėlimo paketą, į kurį įeina persikraustymo įmonės pagalba. Nors persikraustymas dideliais atstumais niekada nebūna lengvas, šios bendrovės egzistuoja tam, kad jis taptų mažesniu galvos skausmu. Štai kas yra perkraustymo įmonės, ką jos veikia, kada jums gali prireikti tokios įmonės ir kuo jos skiriasi nuo įprastos perkraustymo įmonės.

Kas yra perkraustymo įmonė?

Perkraustymo paslaugos įmonė – tai darbdavio samdoma įmonė, padedanti palengvinti naujų ar esamų darbuotojų persikraustymą. Jos gali būti iš dalies persikraustymo įmonė ir iš dalies nekilnojamojo turto agentas, teikiantis pagalbą žmonėms, kurie persikelia į naują darbo vietą.

Darbdavys gali samdyti persikraustymo įmonę, kad padėtų perkelti naują darbuotoją arčiau savo padalinio, arba gali tai padaryti, jei uždaro esamą padalinį ir perkelia darbuotojus į naują.

Kai kurie darbdaviai siūlo persikėlimo paketus kaip išmoką už persikėlimą į naują vietovę. Į šiuos paketus paprastai įeina pagalba persikraustant ir finansinė paskata, kuri gali paskatinti darbuotojus užpildyti laisvas darbo vietas, kurios gali būti ne vietinės.

Ką jie daro?

Perkraustymo įmonės dažnai siūlo specializuotas paslaugas, kurios gali apimti ne tik pagalbą persikraustant, bet ir pagalbą nekilnojamojo turto srityje. Pavyzdžiui, kai kurios iš jų gali rūpintis (arba padėti) būsto pardavimu esamoje vietovėje ir būsto pirkimu naujoje vietovėje. Jos taip pat gali padėti palengvinti persikraustymo procesą ir teikti paramos paslaugas darbuotojams, kuriems tenka pereiti į kitą darbą.

Persikraustymo įmonės taip pat gali padėti atlikti kitas svarbias persikraustymo užduotis, pavyzdžiui, teikti pagalbą įsidarbinant sutuoktiniams ar partneriams, padėti šeimoms surasti naujas mokyklas vaikams arba organizuoti transportą į naująją vietą.

Kada jums gali prireikti persikraustymo įmonės?

Darbuotojams gali prireikti persikraustymo įmonės pagalbos, jei dėl darbo jie persikelia į naują miestą, valstiją ar net užsienį. Pavyzdžiui, jei įmonė perkelia savo ofis1 iš Kauno į Vilnių arba perkelia darbuotojų komandą iš Klaipėdos į Vilniaus biurą, ji gali bendradarbiauti su persikraustymo įmone, kad padėtų palengvinti darbuotojų ir jų šeimų apgyvendinimą ir persikraustymą. Panašiai, jei JAV įsikūręs darbdavys siunčia jus metams į Europą, jis gali pasamdyti persikraustymo įmonę, kad ši pasirūpintų persikraustymo logistika ir jums nereikėtų to daryti. Perkraustymo įmonė taip pat gali dirbti su naujai priimtu darbuotoju, kuris persikelia, kad galėtų priimti darbą.

Kas ją samdo – jūs ar jūsų darbdavys?

Paprastai persikraustymo įmones samdo darbdaviai. Persikraustymas gali daug kainuoti ir sukelti daug streso, todėl įmonės dažnai teikia šią paslaugą kaip privilegiją perkeliamiems ar pereinantiems darbuotojams. Asmenys paprastai tiesiogiai jų nesamdo, nes dauguma persikraustymo įmonių aptarnauja įmones.

Perkraustymo įmonė ir perkraustymo įmonė

Nors šios dvi paslaugos gali atrodyti labai panašios, perkraustymo įmonės siūlo daug platesnį paslaugų spektrą nei perkraustymo įmonės. Apskritai vienintelė persikraustymo įmonės pareiga – pervežti jūsų daiktus iš taško A (senųjų namų) į tašką B (naujuosius namus).

Perkraustymo įmonės teikia daugiau paslaugų. Nors jos padeda palengvinti persikraustymo procesą, jos tikriausiai neperveš jūsų daiktų – tam greičiausiai bus pasamdyta perkraustymo įmonė. Dar svarbiau, kad persikraustymo įmonės taip pat padeda surasti jums gyvenamąjį būstą naujame mieste. Jos gali bendradarbiauti su nekilnojamojo turto agentais, kad seni namai būtų paskelbti pardavimui, ir surasti darbuotojams naują būstą naujoje vietoje, nesvarbu, ar tai būtų nuoma, ar naujo būsto pirkimas. Jos netgi gali padėti darbuotojų sutuoktiniams ar partneriams susirasti darbą naujoje vietoje arba padėti vaikams įstoti į naujas mokyklas.

Apibendrinimas

Perkraustymo įmonės gali gerokai palengvinti persikėlimo į naują vietą procesą išvykusiems ar naujai įdarbintiems darbuotojams. Jos ne tik padės atlikti patį persikraustymo procesą, bet ir padės susirasti naują gyvenamąjį būstą naujame gimtajame mieste ir padės ten įsikurti jūsų šeimai.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.