Ar vestuviniai žiedai būtinai turi būti auksiniai?

Gražiausias vestuvių simbolis žiedai, kad ir kokia šventė rengiama, dažniausiai vadinamas nepamainomu pasirinkimu. Žinoma, patys žiedai kinta ir šiuo metu prekybos vietose galima rasti labai daug skirtingų variantų, kurie, esame tikri, kad atitinka ir skirtingų žmonių poreikius. Galiausiai – kiek kainuoja vestuviniai žiedai? Atsakyti sunku, tačiau nepamirškite, kad kainos ribos labai plačios. lygiai taip pat kaip ir pačių žiedų, kurie kinta ne tik dizainu, tačiau ir savo sudėtimi.

Geltonas – ne tik auksas…

Auksiniai žiedai šiuo metu nėra vienintelis pasirinkimas. Tie, kuriems labiausiai norisi dėvėti geltonus žiedus – taip pat renkasi žalvarį, kuris ne tik kainuoja kur kas pigiau, tačiau dažniausiai akis traukia ir unikaliu dizainu, tad juos pasirinkę žmonės džiaugiasi vienetiniais gaminiais.

Vestuviniai žiedaiKodėl šiuo metu žalvaris tampa vis mėgstamesnis pasirinkimas? pirmiausia dėl kainos. Lietuviai renkasi vis pigesnius žiedus. Tačiau ne dėl to, kad taupo. Paprasčiausiai stengiasi mokėti tik už tai, kas realiai neša naudą, tad reikia nepamiršti, kad žiedai – ne papuošalas, tačiau simbolis. Ir labai svarbus.

Aukso galimybės

Visgi, nusprendus, kad auksas yra geriausias pasirinkimas, tačiau nesinori rinktis geltono – visada galima pirkti baltą, kuris labai patarus, puikiai atrodo ir tuo pačiu kainuoja dažniausiai kiek pigiau. Baltasis auksas labiausiai patinka tiems, kurie nori paprastumo. Žinoma, kai kurie jį lygina su sidabru, tačiau tai nėra visiškai tikslu, kadangi auksas yra kur kas patvaresnis, tad iš jo gaminami papuošalai tarnauja kur kas ilgiau.

Kaina ir stiliaus galimybės

Kad ir kokia medžiaga bus pasirenkama, tačiau svarbiausia yra tai, kad žiedai tiktų ir patiktų kiekvienam žmogui, porai, kuri juos dėvės. Paprasčiausiai anksčiau egzistavo tam tikras etiketas, kurio dažniausiai buvo laikomasi, nes norisi įtikti visiems, kurie dalyvauja šventėse arba apžiūri jaunųjų rankas. Šiais laikais etiketas taip pat yra, tačiau jam skiriama vis mažau dėmesio. Kodėl? Kadangi žmonės nori dėvėti tokius žiedus, kurie labiausiai patinka jiems, o ne tokius, kurios nusako dėvėti taisyklės.

Taigi, kiek kainuoja vestuviniai žiedai? Labai įvairiai ir kiekvienas gali rinktis pagal savo galimybes.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.