Geriausios ausinės 2020 metams

Šis straipsnis bus naudingas visiems žmonėms, kurie mėgsta klausytis muzikos per ausines, stebi tinklalaides arba žiūri filmus. Nors geras, garsias ir galingas kolonėles turėti malonu, tačiau ausinės leis gerokai labiau įsitraukti į bet kokį turinį ir labiau pasimėgauti muzika ar filmais. Visgi prieš perkant natūraliai kyla klausimas: „Ką geriausio kiekvienoje ausinių kategorijoje galima įsigyti?“. Mes pasižvalgėme – https://www.varle.lt/ausines/ ir išskyrėme geriausias ausines keturiose kategorijose: belaidės, sportui, žaidimams ir muzikai. Taigi, nieko nebelaukdami pradėkime geriausių 2020m. ausinių sąrašą.

Belaidės – Apple AirPods 2 (~150 eur)

Eilinį kartą naują madą išpopuliarino ne kas kitas, o Silicio slėnio galiūnė – Apple. Jų Airpods yra belaidė standartinių ausinių versija. Patogios, vartotojų pamiltos, lengvos ir gana patvaraus dizaino ausinukės JAV ir Vakarų Europoje tiesiog šluote iššluotos iš lentynų. AirPods 2 – naujoji versija, kur baterija veikia gerokai ilgiau (apie 5val.), o akcelerometras bei judesio detektoriai pritaiko mikrofono veikimą taip, kad būtų patogu naudoti.

Ausines taip pat lengva suporuoti su bet kuriuo Apple įrenginiu, ar tai būtų iPhone, iMac ar iPad…

Vertas paminėjimo: Xiaomi Mi Airdots (~50 eur)

Pigesnė ir kiek kuklesnė Apple Airpods alternatyva. Garso kokybė nėra tokia nušlifuota, kaip Apple, tačiau Xiaomi Mi Airdots yra gerokai pigesnis variantas, kuris labiau tiks taupantiems.

Žaidimams – Hyper X Cloud II (arba Cloud Mix) (<100 eur)

AusinesPuikus stereo garso pojūtis, įspūdinga garsų raiška bei net tyliausių garsų perteikimas labai sustiprina Hi-Fi efektą. Žaidžiant pirmojo asmens šaudykles, tokias kaip Counter Strike, lengva girdėti priešų judesius ir veiksmus, o pereinant prie sporto ar lenktynių žaidimų – garso kokybė labai įtraukia į žaidimą.

Prie ausinių tvirtinasi ir puikus mikrofonas, kuris leis komunikuoti su draugais ar kitais žaidėjais.

Vertas paminėjimo: Logitech G430 (~70 eur)

Erdvinis garsas, patogus valdymas ir reguliavimas, lengva konstrukcija ir patrauklus dizainas – Logitech G430 yra bene populiariausias standartinis pasirinkimas žaidėjams. Nesvarbų ką ir kokiu lygiu žaidžiate, šios ausinės patenkins poreikius.

Sportui – Jabra Halo Smart (~60 eur)

Lietuvoje smarkiai besireklamuojantis prekės ženklas Jabra gali pasiūlyti platų, itin kokybiškų ausinių pasirinkimą. Halo Smart – patogios, belaidės ir labai įspūdingą baterijos veikimo laiką turinčios ausinės. Kada bėgiojate, sportuojate salėje ar važiuojate dviračiu, Jabra Halo Smart bus labai patogios, o atkuriamo garso kokybė sužadins energiją.

Vertas paminėjimo: SAMSUNG Galaxy Buds (~120 eur)

Atsakas Apple AirPods yra labai solidus pasirinkimas, kuris geriau tiks sportuojantiems, o ne kasdieniam klausymui. Kodėl taip? Ogi todėl, kad itin kompaktiškas dizainas yra tiesiog nepamainomas judant. Ausinės už nieko nekliūva ir galite ramiausiai koncentruotis į aktyvią veiklą.

Muzikai ir filmams – Beyerdynamic DT 770 PRO (~140 eur)

Visiems, kurie ieško geriausio garso už geriausią kainą, DT770 Pro (80 omų versija) yra bene pats geriausias sprendimas. Patogūs paminkštinimai, lengvas prijungimas bei paslankus rėmelis užtikrina malonią klausymo patirtį, o pati geriausia techninė įranga tiesiog verčia iš koto garso kokybe. Ausinės nėra sunkios. Jas naudoja ir privatūs vartotojai, ir studijos ar radijo stotys.

Vertas paminėjimo: Audio Technica ATH-M50X (~150 eur)

Taip pat geras, tačiau kiek brangesnis pasirinkimas. Šios Audio Technica ausinės nebėra pačios naujausios, tačiau savo kategorijoje vis dar pritraukia bene didžiausią pirkėjų srautą. Mažesnės varžos nei Beyerdynamic, jos nepasižymi tokia gera garso atkūrimo geba, tačiau visi kiti parametrai – panašūs.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.