Baidarių nuomos paslaugos

Plaukimas baidarėmis jau ne vienerius metus mūsų šalyje labai populiari pramoga, todėl nusprendus, kad norite plaukti tampa aktualu, kuris baidarių nuomotojas siūlo geriausias paslaugas? Žinoma, plaukimą galima organizuoti ir patiems, tačiau dauguma keliautojų renkasi baidarių nuomos paslaugas su papildomomis paslaugomis.

Baidarių nuomotojasPirmiausia reikia išsirinkti tinkamą maršrutą. Pagalvokite, ko norite? Galbūt jus sudomins dviejų dienų plaukimas Žeimėnos upe? O gal norite plaukti tik vieną dieną Lakaja? Tik, kai žinosite, kuris maršrutas jus domina, galite pradėti rinktis, kurį baidarių nuomotoją pasirinkti. Gerai apgalvokite, kokių paslaugų jums reikės. Tai priklauso ne tik nuo norimo pamatyti maršruto, bet ir to, kiek dienų norite plaukti, ką pamatyti ir kaip praleisti laiką gamtoje. Čia paslaugų įvairovė išties didžiulė. Pavyzdžiui, galite rinktis tik vienos dienos plaukimą upe. Tuomet jums prireiks baidarių nuomos ir pervežimo paslaugų. Visai kitų paslaugų reikės, jei rinksitės ilgesnį maršrutą ir plauksite su nakvyne ar nakvynėmis. Tuomet prireiks ne tik baidarių nuomos ir pervežimo paslaugų, bet ir nakvynės, malkų, indų ir pan. Tie, kurie renkasi plaukimą su nakvyne turi du pasirinkimus. Galima rinktis nakvynę stovyklavietėje su palapine arba rinktis nakvynę kaimo turizmo sodyboje. Tad pagalvokite, kokios kelionės upe norite ir kur norite nakvoti.

Šiuo metu baidarių nuomos paslaugų teikėjų yra labai daug. Tai kartais sukelia daug klausimų, nes nežinoma ką rinktis. Kiekvienas baidarių nuomotojas siūlo skirtingus maršrutus, skirtingas baidarių nuomos paslaugų kainas, skirtingas nakvynes ar skirtingas papildomas paslaugas, kurias gali suteikti. Pagalvokite, ko jums reikia ir kuris paslaugos teikėjas jums labiausiai tinka. Galite internete surasti atsiliepimus apie baidarių nuomos paslaugas teikiančius asmenis. Taip gali būti paprasčiau suprasti ar tai patikimi paslaugos teikėjai, ar ne.

Baidarių nuomos paslaugos kainos dažniausiai šiek tiek skiriasi. Norėdami geriausios kainos galite pasinaudoti keliais patarimais, kuriais dalinasi tie, kurie plaukia baidarėmis ne pirmą kartą. Pavyzdžiui, norėdami sutaupyti pinigų, galite rezervuoti tinkamą plaukimo datą iš anksto. Sumokėdami avansą iš anksto, būsite tikri, kad sutartą dieną jūs tikrai galėsite išplaukti, o ir kaina bus palankesnė, nei rezervuojant plaukimą sekančiai dienai. Kitas būdas sutaupyti – rinktis plaukimą ne šventinę ir ne savaitgalio dieną. Paprastomis savaitės dienomis plaukimo baidare kaina bus mažesnė. Taip pat galima rinktis paprastus maršrutus už kuriuos nereikia papildomai mokėti. Tai leis sutaupyti.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.