Baldai – kaip išsirinkti tinkamus?

Kaip išsirinkti baldus, kad jie būtų funkcionalūs, praktiški ir puoštų namus? Daugelis mano, kad tai yra sėkmės dalykas, tačiau žinant pagrindinius patarimus bus kur kas paprasčiau tai padaryti. Dabar įsigyti tinkamus baldus kaip niekad paprasta, nes sofos, foteliai, stalai, staliukai ir kiti svetainės baldai internetu parduodami įvairiose parduotuvės, o kuo didesnė pasiūla – tuo geriau pirkėjui, nes gali rinktis iš daugybės variantų ir kainų.

Baldai svetaineiKartais labai klystama, kai galvojama, kad rinktis reikia veikiant išorinio grožio stimului. Tai reiškia, kad dažnai manoma, kad pirmas pamatytas baldas, kuris iškart jums gražus, bus geriausias pasirinkimas. Labai dažnai tai būna klaidingas įsivaizdavimas. Baldas – naudojamas ne vienus metus, todėl reikia ne tik susižavėti jo grožiu, bet ir pagalvoti ar jis bus praktiškas, ar tiks tam kambariui, kuriame stovės, ar bus patogu juo naudotis, ar bus lengva jį prižiūrėti. Taigi, pagrindinis patarimas – reikia gerai pagalvoti, ko jūs tikitės iš baldo ir pagal pagrindinius kriterijus rinktis tinkamiausią.

Kitas patarimas – rinktis tinkamas medžiagas. Jei baldams skirsite daugiau pinigų, tai galima galvoti apie natūralias medžiagas. Jos atrodys ne tik patikimai, bet ir prabangiai, o tai dar nė vienam interjerui nepakenkė. Be to, baldai iš natūralios medienos tarnaus gerokai ilgiau. Dažnai susižavima paprastomis sofomis, kurios apipavidalintos dirbtine oda, tačiau, jei leidžia galimybės, verčiau įsigyti tokią sofą, kuri padengta tikra natūralia oda. Ne tik įspūdis bus solidesnis, bet ir praktiškai baldas tarnaus ilgiau, nes su laiku dirbtinė oda greičiau susidėvės ir baldas greitai praras savo pirminį estetišką vaizdą.

Baldų dydis taip pat aktualus. Tarkim, parduodami svetainės baldai internetu gali atrodyti tinkamo dydžio. Tai apgaulinga, nes to, ko nematome realybėje, gali atrodyti kiek kitaip. Svarbiausias patarimas – matuoti. Perkant bet kuriuos baldus, net ir mažą kavos staliuką, rekomenduojama susirasti baldo išmatavimus ir išmatuoti erdvę, kurioje tas baldas stovės. Tuomet galėsite įsivaizduoti kaip parduodamas baldas atrodytų jūsų kambaryje. Net ir perkant paprastoje parduotuvėje reikia viską matuoti, nes dažniausiai ten esančios ekspozicijos salės dydis gali suklaidinti.

Savo namuose norint gražių ir praktiškų baldų reikia šiek tiek įdėti pastangų ir gerai viską apgalvoti. Laikantis tam tikrų patarimų galima įsigyti tinkamus baldus, kurie džiugins ne vienerius metus. Tik tie baldai, kurie jums patinka ir galite mėgautis jais kasdien, teiks jums pasitenkinimą.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.