Buriavimas Platelių ežere: pramoga ir mažam, ir dideliam

Buriavimas Platelių ežereDaugelis galvoja, kad norint išbandyti įdomiausias vandens pramogas privalo keliauti į tolimiausius pasaulio šalis, kuriose visada yra geras oras. Toks požiūris yra klaidingas, kadangi Lietuvoje taip pat yra daug vandens telkinių ir daugelis jų yra pritaikyti puikioms vandens pramogoms. Vienas iš jų yra Platelių ežeras. Daugelis džiaugiasi, kad čia galima ne tik maudytis, tačiau išbandyti ir buriavimo malonumus.

Buriavimas Platelių ežere yra puikus pasirinkimas ne tik tiems, kurie jau ne kartą mėgavosi tokiu malonumu. Tai puikiai tinka ir tiems, kurie neturi labai geros fizinės formos. Svarbiausia – norėti ir tuo pačiu mokytis technikos.

Pirmiausia reikia turėti patikimą įrangą. Visiškai natūralu, kad trumpam laikui tokios įrangos neverta pirkti, kadangi ji yra gana brangi. Tokiu atveju puikia alternatyva tampa sodybos, kuriose galite rasti nuomojama įrangą. Kai kuriais atvejais sodybose ji teikiama visiškai nemokamai, tad kai ieškoti vietos, kurioje apsispręsti – tokiu atveju labai svarbu įvertinti šį kriterijų.

Taip pat siūlome įvertinti ir tai, kad buriavimas nėra toks sudėtingas ir nereikalauja tokios specifinio pasiruošimo kaip teigia daugelis. Taip, reikia skirti laiko technikos perpratimui, kadangi retam viskas pavyksta labai iškart tačiau dažniausiai net ir mokymasis yra gana malonus. Tad siūlome pasitelkti kuo daugiau kantrybės ir tuo pačiu dirbti su instruktoriumi, kurie dažniausiai paaiškina kas ir kaip bei padeda paprasčiau suvokti, kaip gimta buriavimo menas.

Klaidingai galvojama kad šiai sporto šakai reikalauja specifinis pasiruošimas. Dažnai kalbama apie fizines jėgas, kurių reikia. Taip jų, reikia, tačiau tai nereiškia, kad šia pramoga užsiimti gali tas, kuris aktyviai sportuoja. Nebūtinai. Daugiausia dėmesio sudaro technika ir kaip ji yra suprantama – visa kita tampa kur kas paprasčiau.

Svarbiausia rastu vietą, kuri visapusiškai pateisins Jūsų poreikius ir leis jaustis ramiu, kad atostogos bus gero kaip kad niekada. Prie Platelių ežero rasite ne vieną vietą, kuri puikiai tiks atostogoms visais metų laikais, tad neskubėkite rinktis ir raskite labiausiai Jums tinkamą variantą.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.