Gesintuvų patikrą palikite įmonei!

Jeigu norite būti užtikrintas, kad Jūsų įmonė yra visiška saugi ir gaisro atveju visada bus įranga, kuri gali padėti susitvarkyti su bet kokiomis problemomis – tokiu atveju po ranka turėkite profesionalų telefono numerius, kurie atliks apžiūras ir pateiks rekomendacijas.

Saugumas – svarbiausia

Ypač daug dėmesio sulaukia gesintuvų patikra. Kodėl? Kadangi paskutinės nelaimės rodo, kad įmonės ne tik nėra tinkamai pasiruošusios susitvarkyti su problemomis, tačiau taip pat darbuotojai nežino ką daryti, jeigu gaisras pradėjo plisti po pastatą. Taiga, pirmiausia reikia pasirūpinti reikalingomis priemonėmis ir kai jos jau jau suruoštos – laikas tikrinti ir darbuotojų žinias.

Geriausios įmonės pasirinkimas

Pirmiausia reikia susirasti patikimą įmonę, kuri teikia tokias paslaugas. Kadangi tokių įmonių yra ne viena – siūlome naudojantis internete palyginti bent jau kelis skirtingus variantus, kol rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Vertinkite ne tik kainas bei suteikiamas paslaugas, tačiau taip pat skaitykite ir kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės susidaryti nuomonę apie suteikiamas paslaugas ir tuo pačiu Jums paprasčiau nuspręsti, ar jos tinka.

Kaina – tik smulkmena

Gaja gajus mitas, kad tokia patikra yra brangi paslauga. Dažniausiai tokiais mitais dalinasi tie žmonės, kurie niekada nesinaudojo tokia paslauga ir kurie realiai net nežino, kokia yra jos kaina. Tokiu atveju tenka tik liūdėti, kad žmonės internete neieško info, kuri pateikiama labai aiškiai ir yra prieinama kiekvienam. Vieno vieneto gesintuvo patikros kaina – labai maža. Tereikia padauginti iš vienetų kiekio ir galite gana tiksliai matyti – kiek Jums kainuotų tokio tipo paslaugos.

Gyvenkite saugiau nuo šiandien

Jeigu sutinkate, kad gesintuvų patikra Jūsų įmonei yra reikalinga ir su ja bus galima dirbti ir kasdien dienas leisti biure kur kas saugiau – tokiu atveju siūlome nieko nelaukti ir kuo greičiau rasti tuos, kurie Jums padės susitvarkyti su senais gesintuvais, kurie jau nebėra funkcionalūs. Tai gana pigu greita ir tikrai labai patraukli paslauga, kuri pagerins darbuotojams galimybę jaustis saugiau.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.