Iš ūkinio pastatėlio sukūrė gražų namelį

Įkvėpimo namo perdarymui galima semtis www.dubingiai.lt, tačiau jo taip pat rastumėte ir kitur. Ir visgi neretai žmonės gali džiaugtis tuo, kad kartais labai paprastais savo veiksmais iš seno prasto pastato sugeba sukurti kažką puikaus ir gražaus. Štai Ingos istorija, kaip ji sukūrė namus iš paprasto negražaus pastato.

Vieta buvo svarbiausia

InterjerasGalima rasti puikių sprendimų interjerui www.dubingiai.lt, tačiau svarbu, kur tuos sprendimus taikysite. Kitaip tariant – pirmiausia reikia pasirinkti tinkamą vietą, kurioje visa tai galėtų vykti. Tad štai jums ir iliustracija, kaip gali atrodyti gera tinkama vieta: arti miesto, arti gamtos, patogiai susiekiama, saugi ir kupina jaunos kaimynystės. Inga pirko seną ūkinį pastatą ir jį tvarkė būtent dėl to, kad suprato, jog tai yra perspektyvi vieta. Dalį dalykų darė savomis rankomis, daliai dalykų samdė žmones, o kitiems reikalams pasitelkė ir darbštų auksiarankį vyrą, kuris moka sukurti tikrai labai gražius dalykus.

Pirmiausia keitė langus, duris, pertvaras

Kaip pasakoja Inga, pirmiausia aišku teko keisti duris, langus. Kai kur ir keisti pačią konstrukciją, kad būtų galima įsidėti tokius langus, kokių labiausiai norisi. Vienoje vietoje vietoje langų buvo padaryta vitrina. Kadangi ūkinis pastatas buvo sodo namų teritorijoje, tai neprireikė net architektų leidimų, kad būtų galima padaryti tokį pokytį. Tad džiaugsmas buvo tikrai didelis, ir smagu turėti tokius namus. Visgi, tai namai, kuriuose planuojama praleisti daug laiko, tad ir vaizdas geras pro langus – pageidautinas. Langai aišku plastikiniai, tačiau vitrinos su kaimiško stiliaus suskirstymais.

Įrenginėjo interjero pagrindą

Paskui prasidėjo sienų šlifavimo ir parengimo metas. Kai kurias reikėjo šiltinti, apdengti gipso kartonu. Kitur reikėjo tik pašlifuoti rąstus, gražiai nudažyta ir remontas atliktas. Daugiausia apdailos darbų buvo tiesiog dažymas. Buvo klausimas, ką daryti su grindimis ir lubomis, taigi, buvo nuspręsta palikti senovinę autentiką.

Smagioji interjero įrengimo dalis

Galiausiai sekė smagioji moteriška interjero įrengimo dalis – tai baldų pirkimas, aksesuarų parinkimas, ir viso šio dalyko gražinimas. Kitiems metams liko sunkesni darbai, pareikalavę dar ir papildomos paskolos. Keitė stogą, kuris buvo senas asbestinis, ir jis vis tiek buvo dar ir keičiamos konstrukcijos, tad tai kainavo apie 10 tūkst. Eurų. Gražino fasadą: kai kur išryškino raudonas plytas, kitur tinkavo, dėjo pakalimus ir kitaip rūpinosi fasado grožiu. Galiausiai visa tai virto labai jaukiu nameliu, neprimenančiu ūkinio pastato.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.