Ką pasiimti į slidinėjimo kelionę?

Ruoštis į slidinėjimo kelionę smagu – tai žiemos sportas, kuris gerina sveikatą, leidžia aktyviai pajudėti ir gerai praleisti laiką su šeima ar draugais. Ne vien slidinėjimo apranga, bet ir kiti dalykai gali keliauti kartu su jumis į kelionę. Jeigu vykstate pirmą kartą, gal nežinosite, kaip geriausia susikrauti lagaminą. Štai keletas patarimų, ką imti į slidinėjimo kelionę.

Drabužiai

Apranga aktyviam poilsiui žiemaiBe abejo, svarbiausia bus slidinėjimo apranga, be jos į tokias keliones – nė iš vietos. Gerą slidinėjimo aprangą verta įsigyti ir išsimatuoti iš anksto, o ne slidinėjimo kurorte nuomotis jau dėvėtas. Na nebent esate tikri, kad čia jūsų vienintelė gyvenime slidinėjimo kelionė. Taip pat augantiems vaikams gali pakakti ir paprastų žieminių neperšlampamų rūbų arba kaskart išnuomoti vis kito dydžio slidinėjimo aprangą pačiame kurorte. Slidinėjimo aprangą galima įsigyti ir interneto parduotuvėse, nes dabar yra tikrai palankus metas pirkti tokius drabužius. Galite rinktis šiltą, patogią, su skirtingais užsegimais, vientisą arba dviejų dalių, įvairių spalvų, jums patinkančią vyrišką, moterišką ar universalią slidinėjimo aprangą. Žiemos kelionėms žinoma reikia ir daugiau žieminių drabužių. Tokių kaip šilti megztiniai, golfai, megztos getros, termo drabužiai, daugiau sausų šiltų kojinių, gera pūkinė striukė ar elegantiškas paltas, pirštinės, šalikai, kepurės. O paskui belieka iš viso to susikomplektuoti kažką stilingo.

Avalynė

Tiems, kas slidinėja nuolatos, verta turėti savo slidinėjimo avalynę. Kitiems pirmam kartui galima ir išsinuomoti, o ypač vaikams, kurių koja sparčiai auga. Tačiau nepamirškite, kad slidinėjimo batai yra visai kitokie nei įprasta žieminė avalynė. Juos irgi galima lengvai Lietuvoje įsigyti specializuotose avalynės parduotuvėse.

Slidinėjimo įranga: imti ar neimti

Tai jau klausimas, į kurį gali kiekvienai atsakyti individualiai. Vieniems slidinėjimo įranga gali labai pasitarnauti, jeigu jie turi ją savą ir gerą, ir dažnai slidinėja. Kitiems jos galbūt nereikia, jie nori tik pabandyti, tad tą vieną kartą išsinuomoja ir tiek.

Kremas nuo saulės ir šalčio

Dar vertėtų paminėti ir slidinėjimo akinius nuo saulės, jeigu tokius turite. Tačiau kremas irgi svarbu – kai geras oras, giedra, saulė šviečia ne tik iš viršaus, bet ir iš apačios, nes spinduliuotė atsispindi nuo sniego ir gali kaip reikiant apsvilinti. Tad veidukus reikia pasitepti apsaugančiais kremais nuo žvarbos ir nuo UV. Pagalvokite ir apie tai, ką veiksite vakarais trobelėje, kokia veikla užsiimsite, gal verta įsidėti stalo žaidimų ar jaukų mezginį.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.