Kaip išsirinkti grindjuostes ir prie ko jas derinti?

Namų remontas užbaigiamas maža apdailos detale – grindjuostėmis. Šiuo metu jų pasirinkimas yra didelis: medžio, laminuotos, mdf grindjuostės ir t.t. Kiekvienas pirkėjas gali rasti labiausiai tinkamą pasirinkimą, kuris derės prie kitų interjero spalvų ar medžiagų, pavyzdžiui, kai kurie nori, kad hole laukines durys ir grindjuostės derėtų tarpusavyje. Kiti kaip tik nederina grindjuosčių prie durų. Ką reikia žinoti pirkėjui, kad įsigytų tinkamas grindjuostes?

GrindjuostėsPagalvokite apie grindjuosčių medžiagas. Kurios iš jų labiausiai jums tiktų? Taip pat reikia pagalvoti ar norite medžiagas derinti prie kitų interjero spalvų, pavyzdžiui, prie durų ar sienų. Kitaip sakant reikia viską apgalvoti ir tik tada eiti į parduotuves. Iš tikrųjų galimi patys įvairiausi derinimai. Taip pat ir medžiagas galima rinktis įvairias. Geriausia suradus patinkančias grindjuostes žiūrėti iš ko jos yra pagamintos ir tuomet sužinoti kokius privalumus ir trūkumus turi tokia medžiaga. Tiesa, kartais pasirinkimo didelio nėra dėl to, kad sienų ar grindų ypatumai jau nulemia tai, kokios grindjuosčių medžiagos labiausiai tiks. Pavyzdžiui, jeigu sienos yra labai nelygios, tai netiks medienos grindjuostės, nes tiesiog ties nelygumais jos neprisitaikys prie sienos, o vietomis nepriglus prie sienos. Kad to nebūtų, reikia rinktis kitas medžiagas iš kurių pagamintos grindjuostės, pavyzdžiui, plastikinės. Jos priglus ties visais nelygumais ir atrodys daug geriau, nei medinės. Tiesa, kartais nėra kito pasirinkimo, nes grindys gali būti pasirinktos iš medienos, tuomet prie parketo reikia derinti kitas grindjuosčių medžiagas ir pasirinkti kruopštesnį sienų remontą. Taigi, kuomet reikalingos mdf grindjuostės ar kokios kitos medžiagos grindjuostės, reikia nustatyti atsižvelgiant į kitas medžiagas.

Ne mažiau svarbu ir tai prie ko derinsite grindjuostes. Nebūtinai laukines durys turi derėti su grindjuostėmis. Taip pat ir kambariuose, kuriuose yra vidaus durys, nebūtina jų derinti prie grindjuosčių. Galima rinktis ir kitus variantus. Pavyzdžiui, galima derinti grindjuosčių ir sienų spalvas. Tuomet galima pasirinkti baltos spalvos sienas ir baltos spalvos grindjuostes. Taip pat galima rinktis ir kitokį derinimą. Kai kurie derina grindjuosčių spalvas prie grindų dangos. Tai irgi yra vienas iš paprastų variantų, kuomet galima nesunkiai suderinti viską toje patalpoje, kurioje reikia uždengti tarpą tarp sienų ir grindų. Kaip matome yra daug pasirinkimų, kurie gali būti. Kiekvienas pirkėjas turi atsižvelgti į tam tikrus kriterijus, kad galėtų tinkamai pasirinkti.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.