Kodėl verta pasirinkti prezervatyvus?

PrezervatyvaiSekso metu reikia pasirūpinti patikimu partneriu ir apsauga. Mylintis be apsaugos gali grėsti neplanuotas nėštumas ir lytiniu būdu plintančios ligos. Norint išvengti, reikia įsigyti prezervatyvus. Nors gamintojai gali pasiūlyti ir kitus kontracepcijos metodus, prezervatyvai vis tiek išlieka dažniausiai pasirenkami. Kontraceptinės tabletės yra veiksmingesnės, norint išvengti neplanuoto nėštumo, tačiau neapsaugo nuo lytiniu būdu plintančių ligų. Todėl verta pasirinkti prezervatyvus. Prezervatyvai yra geras pasirinkimas ir dėl kitų priežasčių. Juos lengva įsigyti. Didžioji dalis kontracepcijos priemonių yra sunkiai pasiekiama. Reikia apsilankyti pas ginekologą, tuomet ieškoti norimos prekės vaistinėje, kartais reikia lankytis pas ginekologą tam, jog jis įdėtų pasirinktą kontracepcijos priemonę. Prezervatyvus galima įsigyti daugelyje parduotuvių, vaistinių, internetu. Vyrai renkasi prezervatyvus, nes dažnai neturi kito pasirinkimo. Moterys gali rinktis iš daugybės kontracepcijos metodų, o vyrai turi tik kelis pasirinkimus. Neturint pastovios partnerės, būtina apsisaugoti, todėl vyrai naudoja prezervatyvus. Prezervatyvai yra pasirenkami ne tik tų, kurie turi nepastovius santykius ir nori apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu būdu plintančių ligų. Prezervatyvus dažnai perka tie, kurie patirti daugiau pojūčių sekso metu. Prezervatyvai gali būti įvairių kvapų, skonių, funkcijų, spalvų, todėl juos kartais renkasi tie, kuriems įprastas seksas pasidarė nuobodus. Pasirinkti prezervatyvus yra verta visiems, kurie nori mylėtis saugiai.

Kiek kainuoja prezervatyvai?

Prezervatyvai yra dažnai pasirenkama prekė ne tik dėl to, jog efektyviai apsaugo nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu būdu plintančių ligų, bet ir dėl to, nes yra nebrangūs. Dažniausiai žmonės pradeda lytinius santykius dar esant paauglystėje. Paaugliai dažnai nenori lankytis pas ginekologą ar pasakoti artimiesiems apie lytinius santykius, todėl renkasi prezervatyvus. Naudojant prezervatyvus pirmą kartą, reikia būti atidiems, kadangi jie yra ne tik įvairių funkcijų, skonių, bet ir įvairių dydžių. Perkant pirmą kartą galima įsigyti kelis dydžius ir tuomet pasirinkti tą, kuris yra reikalingas. Prezervatyvai kainuoja nebrangiai. Už vienetą mokėti reikia vos keliasdešimt centų. Norint įsigyti pigiau, verta pirkti internetu. Internete galima įsigyti daugiau vienetų, todėl galima įsigyti už mažesnę kainą. Kuo daugiau vienetų perkama, tuo mažesnė vieneto kaina. Parduotuvėje esančiose pakuotėse yra vos keli prezervatyvai, internete galima rasti pakuočių, kuriuose yra 100 prezervatyvų. Perkant tokią pakuotę, vieneto kaina labai nebrangi. Perkant internetu svarbu rasti pardavėją, kuris parduoda geras prekes, kurios yra žinomo gamintojo ir gerai apsaugo moterį ir vyrą. Prezervatyvai kainuoja nebrangiai, todėl įsigyti gali visi.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.