Miško pardavimai: ką reikia žinoti?

Miškų savininkai turi ne tik teises į miško nuosavybę, bet ir pareigas, kurių nevykdant gresia baudos. Dėl šių priežasčių tie, kurie nenori rūpintis mišku, nusprendžia jį parduoti. Apie tai galite daugiau sužinoti apsilankę šioje https://vizon.lt/ interneto svetainėje.

PaunksmėJeigu jau esate tvirtai nusprendę, kad tikrai norite parduoti savo mišką, tai reikės nuspręsti ir dėl to ar norite parduoti visą mišką ar tik medžius išsikirtimui. Tai yra du galimi pasirinkimai ir kiekvienas savininkas turi teisę rinktis vieną iš tokių būdų. Kiekvienas šis pasirinkimas skiriasi ir turi skirtingą reikšmę. Jeigu miško savininkas nusprendžia rinktis viso miško pardavimą, tai tokiu atveju viskas yra taip, kad parduodama viskas ir nuosavybė bei kartu su nuosavybės perleidimu atitenka ir pareigos naujam savininkui t.y. miško pirkėjui. Jeigu nusprendžiama parduoti tik medieną t.y. medžius, tai juos savininkas ir parduoda. Sutartu laiku atvyksta miško supirkimo įmonės darbuotojai ir iškerta medžius. Tuomet savininkas arba tos pačios miško supirkimo įmonės darbuotojai atsodina mišką ir savininkas toliau rūpinasi turimu mišku. Atėjus laikui medžius ir vėl bus galima parduoti, tik tai jau padarys tie, kuriems liks miškas, nes medžiai auga ilgai. Pagalvokite, ar norite niekuo nesirūpinti, ar norite ir toliau turėti mišką? Tai ir bus atsakymas į jūsų klausimą.

Parduodant mišką, nesvarbu ar parduoda tik medžius, ar visą mišką, norima gauti kuo daugiau pinigų. Iš tikrųjų reikia žinoti, kad miško kaina priklauso ne nuo savininko norų, o nuo to, kokioje vietovėje yra miškas, kokie medžiai ten auga, kiek yra medžių, kiek jiems metų, kokia jų būklė ir t.t. Norintys tiksliai sužinoti kainą, turi kreiptis pas miško supirkėjus. Jie pasakys kokių duomenų reikia apie jūsų mišką ir turėsite nuspręsti ar norite parduoti tik medžius, ar norite parduoti visą mišką. Tuomet jie jums atsiųs pasiūlymą. Geriausia, kai kreipiamasi ne į vienus miško supirkėjus, o į daug. Tuomet, kai gausite pasiūlymus, tai galėsite surasti tinkamus supirkėjus, kurių nurodoma kaina labiausiai tinka. Tik čia reikia atidžiai lyginti pasiūlymus, kad supirkimo sąlygos būtų tokios pačios. Be to, reikės atidžiai rinktis ir tinkamus miško supirkėjus, kurie sąžiningai atlieka darbus ir jų klientai yra patenkinti sandoriais. Apie tai galite sužinoti internetu ir tai jums padės tinkamai nuspręsti.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.