Patarimai gražiems plaukams: kokios taisyklės svarbiausios?

Plaukų kondicionieriaiPlaukų būklė moterims greičiausiai pats svarbiausias dalykas, nes gerai pagalvojus – juk svarbiausia ne plaukų ilgis, o taip kaip jie atrodo. Ilgi plaukai, kurie atrodo kaip šiaudai tikrai nepagerina įvaizdžio, tad daugelis turėtų visuomet susiorientuoti į tai kokią yra plaukų būklė vietoj to, kad nuolat skaičiuotų užaugintus centimetrus. Visiems aišku, kad plaukų kondicionieriai, kaukės, šampūnai turi labai daug įtakos tam kaip atrodo mūsų plaukai, todėl jas rinktis reikia labai atsakingai. Lygiai taip pat atsakingai reikia ir vengti tokių klaidų kaip formuojančios žnyplės, kurių karštis tikrai nepadeda džiaugtis dailiais plaukais. Taisyklių ir patarimų apie plaukų grožį yra labai daug, tačiau ne visi yra juos taip gerai įsiminę kaip derėtų. Straipsnyje rasite visus pagrindinius patarimus plaukų grožiui, tad net jeigu juos ir žinote – pasikartokite ir būtinai pradėkite taikyti savo kasdienybėje.

Pirmasis dalykas tai yra gebėjimas atsižvelgti į savo plaukų tipą renkantis jiems skirtus produktus. Nesvarbu ar tai šampūnai, ar tai plaukų kondicionieriai, aliejukai, plaukų serumai ar kitos priemonės, tačiau kiekvienas plaukų tipas nurodo, kad reikalingas skirtingas tam tikrų medžiagų, drėkiklių, maitinančių ingredientų kiekis, todėl skaitykite etiketes, domėkitės kas tinka vienokiems ar kitokiems plaukams. Riebesniems plaukams dažniausiai prireikia giliau valančio šampūno, kai tuo tarpu sausiems plaukams reikia švelnaus ir labiau drėkinančio. Serumai ir plaukų kondicionieriai, kurie skirti sausiems plaukams gali labai apsunkinti ir taip riebius plaukus, nes ten daugiau drėkinančių ir maitinančių medžiagų, kurios yra riebesnės.

Kas porą mėnesių tikrai reikėtų pasimatyti su kirpėju. Tai ganėtinai apibrėžtas laiko tarpas, tačiau galima atsižvelgti ir į plaukų galiukų būklę, jei po dviejų mėnesių jie vis dar atrodo tobulai, tuomet į kirpyklą eiti nebūtina. Bet jei pastebimi išsišakojimai, verta žinoti, kad jokia priemonė, nei plaukų kondicionieriai, nei serumai tikrai nesulipins galiukų atgal ir neatkurs jų storio. Todėl tikrai neverta jais gadinti plaukų įvaizdžio. Nekerpami galiukai gali kiek pakenkti net ir sveikiems plaukams.

Per dažnai plauti galvą nesveika jokiam plaukų tipui, todėl pasistenkite, kad galva būtų plaunama bent kas antrą dieną, o tobuliausiu atveju vieną arba du kartus per savaitę. Taip jie spės atsigauti, nebus sausinami šampūnais. Žinoma, kondicionierių po plovimo būtina naudoti nepriklausomai nuo to kiek kartų būna plaunama galva – jis uždaro žvynelius ir saugo plaukus nuo didesnio jų pažeidimo.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.