Pramogos prie Platelių ežero – visais metų laikais

Kai gyvenimas tampa liūdnas – laikas pradėti planuoti atostogas. Daugelis teigia, kad neturi pinigų atostogoms, kadangi norėdami mėgautis poilsio dienos malonumais turi nemažai taupyti. Toks požiūris yra gana klaidingas, kadangi labai smagiai paatostogauti galima ir pigiai. Vienas geriausių pasirinkimų yra Platelių ežeras, greta kurio rasite labai daug skirtingų pramogų.

Nors prie ežero yra ne viena vieta, kurioje siūlomos skirtingos pramogos – mes siūlome rinktis tą variantą, kuris komplektas? Tikrai taip.

Pirmiausia labai vertinamas pasivažinėjimas dviračiu. Lietuvoje tikrai nebūna tiek daug sniego, kaip daugelis tikisi, o smagus pasivažinėjimas dviračiu labai puiki pramoga ir žiemos metu. Kadangi prie Platelių ežero dviračių nuoma yra gana dažna paslauga – siūlome tai įvertinus ją išbandyti.

Platelių ežerasVasaros metu taip pat labai mėgstamas buriavimas. Daugeliui atrodo, kad tai labai sudėtinga pramoga. Nors retai kam pavyksta iš pirmo karto labai stabiliai stovėti, tačiau dažniausiai jau po kelinto pavyksta sėkmingai mėgautis vandens malonumais. Šiuo atveju svarbiausia yra nepasiduoti, kadangi reikia tikrai gana nedaug, kad stovėtumėte ant lentos.

Taip pat verta paminėti ir žvejybą, kuri daugeliui žmonių yra didžiausias malonumas. Svarbiausia, kad žvejyba puikiai tinka visai šeimai, o sodyboje, kurioje ilsitės, jums gali būti duodama visa reikalinga įranga, kurios reikia, kad šis vandens malonumas būtų malonus kaip niekada.

Galiausiai, prie Platelių ežero dažniausiai atvykstama maloniai pasimaudyti. Tokiu atveju būtinas tinkamas priėjimas prie vandens. Žinoma, tokiu atveju reikia kuo detaliau pasidomėti sodybų krantais. Kol vienos – puikios, tuo tarpu kitos ne tokios geros, kaip kad yra tikimasi. Taigi, skaitykite kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės susidaryti nuomonę apie krantą ir kokios maudynių galimybės yra jose.

Svarbiausia skirti laiko paieškoms. Kadangi šiuo metu internete rasti visą reikalingą info yra labai paprasta ir tai nereikalauja daug laiko – siūlome jo skirti šiek tiek ir rasti patikimą vietą, kuri Jūsų laukia visais metų laikais. Juk Platelių ežeras – nuostabi vieta, kurioje rasite ką veikti ir vasaros metu, ir žiemą.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.