Apie automobilio stiklų švarą

Jeigu norite, kad AGN stiklai automobilio būtų švarūs, tą tvarką reikia įvesti, o tuomet jos dar ir laikytis. Taigi, kaip padaryti, kad jūsų automobilio stiklai visuomet daugiau mažiau būtų švarūs ir gražūs, niekaip nekenktų matomumui, leistų gražiai ir ramiai važinėtis?

Plauti plovykloje

Taigi, visų pirma, reikėtų susitaikyti su tuo, kad bent kartais reikėtų automobilį kartu su visais jo stiklais plauti plovykloje. Ten specialios priemonės nuplauna taip švariai, kad spindi visi AGN stiklai ir būna labai gražu. Taip pat reikėtų paprašyti kartais ir nuvaškuoti automobilį, kad jis įgautų tam tikrą apsaugą.

Plauti stiklus atskirai namie

AGN sprendimaiGal automobilio ir neplausite taip dažnai, tačiau stiklus būtinai reikėtų. Jo valytuvai nuplauna tik tam tikras zonas, o važinėti dulkėtais stiklais yra negerai, kenkia matomumui. Nebent norite, kad atsirastų natūralus sluoksnis nuo saulės apsisaugoti. Visgi stiklų plovimas yra toks dalykas, kuris tikrai būtinas ir reikalingas, norint, kad viskas atrodytų kuo geriau ir kuo gražiau. Galiausiai, namuose plaunami stiklai bus švarūs, net jeigu automobilis ir bus šiek tiek apsinešęs dulkėmis.

Užsienyje plauna gatvėje plovėjai

Dar vienas pasiūlymas – kartais pasinaudoti plovėjų, plaunančių tik langų stiklus, paslaugomis. Užsienyje, ypatingai turistinėse vietose, tokių žmonių tikrai rasite, ir tai net nebus paieška. Gal sustosite prie šviesoforo, prie jūsų prieis žmogus su kibirėliu ir valytuvu, ženklais paklaus, ar norite, kad būtų nuplauti stiklai. Jis nuplaus stiklus, o jūs duosite kelis eurus. Tai dažnai dabar yra ir pabėgėlių užsiėmimas, bet visgi darbas, kurį jums gal reikėtų atlikti, bet tą patys tingite padaryti, bus atliktas. Ir jūs galėsite džiaugtis puikiu matomumu per tokius stiklus.

Svarbu pasirinkti gerus valytuvus

Aišku, stiklų švarai ir tvarkai reikia ir rinktis tinkamus valytuvus. Negerai, jeigu valytuvai yra labai sausi, jie ne tik kad nevalys, bet ir sukietėjusios kempinėlės gali pradėti braižyti stiklą. Taip pat reikia, kad valytuvai atitiktų modelį. Galiausiai, neverta pirkti pačių pigiausių kiniškų valytuvų, nes jie nebūtinai atliks savo funkcijas.

Geras ir tinkamas langų skystis

Pagrindinė taisyklė paprasta – žiemą reikalingas neužšąlantis langų skystis. Jis sukurtas spirito ir kitų medžiagų, kurios šaltyje nekietėja, pagrindu. Vasarą tinka ir paprastas langų skystis, kuris padeda kartais tiesiog apsivalyti priekinį langą. Kas yra reikšminga, kadangi jums reikia gero matomumo per priekinį stiklą.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.