Ginekomastija: greita ir paprasta operacija

Daugiau nei 30 % vyrų visame pasaulyje skundžiasi gana didele ir neestiška krūtine, kurią galima gana gretai ir paprastai panaikinti. Geriausias, greičiausias ir paprasčiausias būdas yra chirurginė operacija, kuri atliekama profesionalių chirurgų. Svarbiausia yra surasti gerą specialistą, kuris yra pasiruošęs padėti susitvarkyti su šia nemalonia situacija.

Kaip atliekama operacija?

Ginekomastija yra atliekama po spenelio aureole. Paprasčiausiai yra išimamas audinių bei odos perteklius, kuris yra išpjaunamas. Žmogus tikrai nejus jokio diskomforto ir galės paprasčiausiai džiaugtis nuostabiu kūnu. Jeigu krūtinė yra labai didelė – tokiu atveju atliekama kartu ir riebalų nusiurbimo operacija, kuri gana paprasta, greitai padaroma ir tuo pačiu atneša tik naudą.

Operacija dažniausiai trunka nuo vienos iki trijų valandų ir viskas priklauso nuo to, kokia yra vyro padėtis. Operacija atliekama bendrinėje nejautroje, tad vyras nejus jokio diskomforto ir sėkmingai atsikėlęs po kelių valandų ja galės matyti pačius pirmus rezultatus, kurie dažniausiai nustebina.

Po operacijos

Ginekomastija yra paprasta operacija, tad dažniausiai nejuntamas kažkoks labai didelis diskomfortas. Tačiau pasitaiko tam tikrų atvejų, tad naudinga apie juos daugiau žinoti.

  • Dažniausiai užtenka savaitės, kartais net ir trumpesnio laiko tarpo, kad vyras vėl galėtų sėkmingai grįžti į įprastas gyvenimo vėžes.
  • Bent jau savaitę reikia nešioti specialų korsetą, kuris padeda kūnui vėl grįžti į įprastas vėžes ir tuo pačiu džiaugtis savo kūnu.
  • Dažniausiai dvi savaitės po operacijos išimami siūlai ir tuo pačiu jau galima grožėtis pirmaisiais rezultatais.

Taip pat po operacijos rekomenduojame naudoti specialų kremą, kuris padeda panaikinti randus. Tai leis visiškai pamiršti problemą ir vėl džiaugtis nuostabiu kūnu.

Efektas yra ilgalaikis, tačiau labai svarbu, kad šiek tiek prižiūrėtumėte savo kūną. Per didelis alkoholio kiekio vartojimas, taip pat rūkymas bei mažas fizinis aktyvumas vėl gali paskatinti per didelį krūtinės audinio augimą.

Kuo daugiau dėmesio skirsite savo kūnui – tuo geresnius rezultatus pavyks pasekti. Svarbiausia yra kuo skubiau kreiptis į medikus, kurie yra pasiruošę padėti būti tokiu, kokiu norite.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.