Ginekomastija: priežastys ir gydymas

Ginekomastija šiais laikais yra gana retai aptariama liga. Atrodo, kad vyrams nedera kalbėti apie problemas susijusias su krūtine. Visgi, jos pasitaiko ir kuo anksčiau sužinosite, kad jus kankina ši problema – tuo greičiau bus galima itin priemonių ir visiškai ją panaikinus pamiršti visus rūpesčius. Ginekomastija – pieno liaukų padidėjimas, kuris sukelia nemalonias estetines problemas.

Genekomastikos priežastys

Ginekomastija kyla dėl moteriškų hormonų – estrogenų pertekliaus, taip pat ją gali sukelti nutukimas ir patologiniai organizmo sutrikimai. Taigi, gana sunku kontroliuoti ligos atsiradimą. Visgi, galima džiaugtis, kad su gydytoju ši problema virs miražu. Žinoma, svoris gali būti kontroliuojamas, tad norint, kad vyriška krūtinė atrodytų mažesnė – labai svarbu pirmiausia pradėti nuo savo svorio savireguliacijos.

Statistiniai duomenys nurodo, kad beveik 40 procentų vyrų turi pirmo laipsnio ginekomastijos problemą. Visgi, kadangi dažniausiai nuo to pieno liaukos padidėja labai minimaliai, kai kuriems tai nekelia jokio diskomforto ir vyrai nesikreipia į specialistus.

Ši liga dažniausiai sukelia socialinį bei psichologinį diskomfortą, tad nereikėtų baimintis kažkokiomis fizinėmis sveiktos problemomis. Visgi, psichologinės problemos kartais net baisesnės už fizines, tad labai svarbu susitvarkyti su šia problema. Gydymą Jums paskirs gydytojas.

Ginekomastijos gydymas

Pats paprasčiausias ir bene pats sėkmingiausias būdas susitvarkyti su šia liga – kreiptis į chirurgus. Operacijos metu yra pašalinama liauka, kuri ir yra sukėlusi padidėjusią krūtinę. Kadangi operacija yra gana greita ir paprasta, daugelis žmonių džiaugiasi, kad po jos galima vėl grįžti į prastą gyvenimą ir džiaugtis jo malonumais. Kartu su liaukos pašalinimu dažniausiai pakoreguojama ir vyriška krūtinė, kad ji atrodytų gražiai, panaikinamas riebalų perteklius. Žinoma, jeigu asmuo turi viršsvorio – pirmiausia reikia susitvarkyti su juo ir tik paskui kreiptis į chirurgą. Būtina nuo krūtinės numesti maksimaliai tiek svorio, kiek leidžia galimybės. O kiek liko galima pašalinti chirurginiu būdu.

Ši greita ir gana paprasta operacija suteikia galimybę vyrams pamiršti nemalonų diskomfortą ir džiaugtis gražiu kūnu, kur kas labiau pasitikėti savimi.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.