Ekonomiško ūkio biure vedimo principai

SpausdintuvaiKiekviena smulkmena biure yra svarbi. Ar tai būtų spausdintuvo kasetės, ar popierius, ar rašikliai, ar mokesčiai už elektrą. Skaičiuojant biuro išlaikymo kaštus, viskas skaičiuojasi kartu ir yra svarbu. Todėl biurai visuomet ieško pačių geriausių administratorių ir ūkvedžių, kas galėtų sutaupyti ir kuo protingiau vestų biuro ūkį. Štai keletas patarimų, kaip sumažinti biuro išlaikymo kaštus.

Keisti spausdintuvo kasetes, o ne pirkti naujas

Jeigu vis dar yra tokių biurų, kurie nežino, kas yra spausdintuvo kasetės papildymas, ir užuot jas pildo, o perka naujas, reikėtų kuo greičiau atnaujinti žinias. Juk pirkti naujas spausdintuvo kasetes visiškai neapsimoka. Jas reikia atnaujinti – kitaip tariant, reikia jas papildyti. Tai sutaupo apie 60 proc. kaštų, kuriuos paprastai skiriate spausdintuvo išlaikymui. Jeigu tai biuras, kuriame popieriaus ir rašalo reikia daug ir yra nuolatos spausdinama, tai belieka tik paskaičiuoti, kiek kas mėnesį sutaupysite, kasetę pildydami, o ne pirkdami naują.

Rūšiuoti atliekas

Kitas svarbus dalykas, norint vesti tinkamai savo biuro ūkį – tai rūšiuoti atliekas. Kai kurias iš jų dar galima perdirbti ir taip prisidėti prie viso pasaulio vartojimo mažinimo. Pridavę makulatūrą vis dar galite gauti centų. Kaip ir pridavę sukauptą tarą, už kurią mokamas depozitas. Centas prie cento, ir vis tiek susidaro didesnis biudžetas, o ir jaučiatės atsakingi bei mažiau teršiantys šią planetą.

Nesandėliuoti kanceliarijos pertekliaus

Kai kas perka per daug rašiklių ir įvairių kanceliarinių priemonių ir iš to labai neišlošia. Jeigu jūsų kanceliarija sandėliuojama jau labai seniai, tai iš to naudos didelės nėra. Kadangi užimate vietą ten, kur galėtumėte laikyti kažką nuolatos reikalingo. Be to, rašančios priemonės, rašalas, rašikliai gali prarasti savo funkcionalumą, tai ne maisto produktai, bet galiojimo laiką vis tiek turi.

Ieškoti pigesnių tiekėjų kanceliarijai

Apskritai nereikėtų prisirišti prie vienos įmonės, iš kurios viską užsakinėsite, o pasistengti ieškoti nuolatos pigesnių variantų, gal net nebūtina visko pirkti iš Lietuvos. Taip pat, kaip minėta, nereikia visko prisipirkti labai į priekį, kadangi tą padarysite, galiausiai gal net ir pasikeis jūsų poreikiai ir bus be reikalo pripirkta prekių.

Rinktis ne per didelį biurą

Renkantis biurą, atsižvelgti į šildymo išlaidas būtina, nes nebūtinai mažesnis reiškia šiltesnis. Tačiau apskritai tai, kokiame biure dirbate, daro tikrai didelę įtaką tam, kokių ir kiek išlaidų turėsite biuro išlaikymui.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.