Kokį remontą galite padaryti pati?

Specialūs tapetaiVisi žinome, kad remontas namuose kainuoja daug ir dėl medžiagų kainų, ir dėl meistrų samdymo kainų. Tačiau tokie darbai kaip fototapetai internetu užsakomi bei jų perklijavimas galbūt gali būti atliekami ir jūsų pačios arba vyro? Iš tiesų, kai kurie interjero tvarkymo, remonto darbai gali būti lengvai atliekami ir be didelių investicijų, savomis rankomis. O juk būtent savomis rankomis atlikti darbai – patys mieliausi ir labiausiai vertinami.

Persiklijuoti tapetus

Ką jau ką, bet tokį darbą kaip užsakomi fototapetai internetu jūs tikrai atliksite patys ir nieko daugiau ypatingo nereikės. Tačiau taip pat nereikės galbūt ir kviesti meistrų, nes šiuolaikiniai tapetai taip sukurti, kad viską daryti daug paprasčiau. Tereikia nugruntuoti sieną tam skirtu skysčiu, tuomet ištiesti tapetus, išteplioti sieną tam skirtais dažais, ir klijuoti tapetą. Tai visai kas kita nei seni laikai, kuomet trūkdavo medžiagų, ir žmonės paprastai sienų neterliodavo. Iš miltų būdavo verdami klijai, o paskui jie tepliojami ant pačių tapetų. Beje, dažnai dabar tai prisimenama, kai eina kalba apie glitimo atsisakymą – tik pažiūrėkite, ką mūsų organizmas turi vartoti, kažkokius klijus. Tiesa, tai, kad reikėdavo išterlioti pačius tapetus, o ne sieną, sukeldavo daug nepatogumų ir būdavo labai nepatogu. Tad jeigu jau klijuojate patys tapetus namie, rinkitės naujos kartos fototapetus, prieš tai pasirinkę, kuri siena bus akcentinė, o kur bus paprastesni, dėmesio į save neatkreipiantys tapetai.

Persidažyti sienas ir nedideles dalis

Kitas pasiūlymas – dažyti. Tikrai nebūtina sienas klijuoti, galima interjerą kurti ir su dažų kibirėliu. Juolab, jeigu tai ne akcentinės sienos. Gal ir gerai: akcentine siena pasirenkate tą minėtąją sieną us fototapetu, o kitos sienos lieka perdažymui su dažais. Patogu, greita, gražu, ir svarbiausia – galite tą pasidaryti patys bei netgi pajusti didžiulį malonumą.

Persidažyti ir atrestauruoti baldus

Dar vienas pasirinkimas: baldų dažymas ir restauravimas savo malonumui. Turite senoviškų, tačiau labiau jau nugyvenusių baldų? Laisvu laiku galite juos nušveisti ir dažyti. Tai bus linksmas užsiėmimas, kuris jums tikrai patiks. O ir rezultatą greitai matysite.

Atsisakyti baldų pertekliaus

Kitas variantas – atsisakyti baldų pertekliaus. Tai labai paprastas būdas pasitvarkyti savo namus ir sugrąžinti jiems jaunystę, ar suteikti visiškai naujas spalvas. Ir tai užduotis, kurią lengvai padarysite pati. Tik įdėkite skelbimą į internetą, kad atiduodate senas baisias sekcijas – tuojau pat kas nors atvažiuos ir jas išsiveš.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.