Gyvūno priežiūra po kastracijos: patarimai

Apie kastraciją kalbama labai daug ir nors žmonės dažniausiai turi labai daug įvairių nuomonių, tačiau veterinarai tikina, kad ji labai reikalinga ir tuo pačiu naudinga daugeliui gyvūnų. Ypač šunims, kuriems kastracija gali padėti išvengti įvairių senatvinių ligų.

Veterinarijos klinika Vilniuje teikia gyvūno kastracijos paslaugas, tad svarbiausia rasti tą, kuri geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Ir tuo pačiu palikti gyvūną ne tik šiai operacijai, tačiau ir pasidomėti – kokia yra jo priežiūra po.

  • Leiskite jam ilsėtis

DIngasNors gyvūnų kastracija nėra labai sudėtinga procedūra, tačiau bet kuriuo atveju po jos reikia suteikti gyvūnui kuo daugiau poilsio, kadangi jis kur kas geriau jausis, jeigu turės laiko atsigavimui. Juk ir žmogui reikalingas poilsis, o kuo jo daugiau – tuo geriau ir tuo pačiu tuo mažasis Jūsų draugas vėl bus toks, koks buvo iki tol.

  • Tinkamos mitybos pasirinkimas

Dažniausiai specialistai teikia prašymą po operacijos bent jau parą neduoti gyvūnui beveik jokio maisto, kadangi praktikoje jie dažniausiai vemia. Žinoma, tai nėra taisyklė, tačiau kai galima išvengti bet kokių blogų pojūčių – kodėl gi ne? Galiausiai, jeigu Jums atrodo, kad Jūsų augintinis yra alkanas – duokite jam valgyti, tačiau normuokite porcijas, kad maisto nebtūų per daug.

  • Vitaminų davimas

Bent jau mėnesį po operacijos rekomenduojamas ir vitaminų davimas, kadangi tai padeda organizmui kur kas geriau ir greičiau atsigauti. Gydytojas nurodys – kokie vitaminai yra reikalingi, kokiomis dozėmis juos duoti ir tuo pačiu kaip ilgai. Būtinai laikykitės specialisto rekomendacijų.

  • Vaistų normavimas

Taip pat kai kuriems gyvūnams gali būti reikalingas papildomas vaistukų davimas. Jis reikalingas tam, kad neatsirastų infekcija. Vėlgi, čia jau reikia tartis su specialistu, kadangi jis geriausiai žino ko reikia ir tuo pačiu kokie vaistai padės gyvūnui kur kas greičiau atsigauti ir tuo pačiu kur kas geriau jaustis.

  • Tinkamos klinikos pasirinkimas

Ir svarbiausia, kad būtų pasirinkta tinkama klinika, kurioje gausite visas svarbiausias paslaugas. Kadangi veterinarijos klinika Vilniuje yra ne viena, natūralu, kad dažniausiai tenka skirti laiko paieškoms. O ir to laiko skirti tikrai verta. Juk joje dirbantys specialistai turi padėti Jūsų augintiniui gerai ir net geriau jaustis po operacijos.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.