Kodėl reikia gerti kuo mažiau vaistų?

ŠirdažolėsTurbūt ne kartą esate girdėję, jog vaistai ne tik padeda, bet ir kenkia sveikatai. Kai kurie žmonės vartoja daug vaistų ir net negalvoja apie jų daroma žalą organams. Organus pakeisti galima, todėl kai kuriems gali atrodyti, jog jų nereikia saugoti. Žinoma, kam rūpintis organais, kai jie gali būti pakeisti. Galbūt reikėtų atsižvelgti į statistiką. Organų keitimas dažnai atliekama operacija, tačiau kai kuriais atvejais ji negali būti atlikti. Rasti donorą sudėtinga, atlikti operaciją galima ne kiekvienam žmogui. Žmogus turi būti pakankamai stiprus, jog ištvertų operacijų. Organus reikia saugoti ir negalvoti apie tai, jog jie gali būti pakeisti. Norite apsaugoti organus? Tuomet nustokite gerti vaistus. Šiais laikais vaistinėse galima rasti įvairiausių vaistų. Perkami vaistai ne tik tuomet, kai sergama, bet ir kitais atvejais. Manote, jog vaistus reikia gerti tuomet, kai skauda galvą ar sloguojama? Tuomet nesaugote savo organų. Organus saugoti svarbu, todėl reikia žinoti, jog vaistai nebūtini organizmui. Kai kuriems vaistus gerti būtina, tačiau ne tuos, kuriuos galima įsigyti be recepto. Vaistus gerti reikia tuomet, kai juos skiria gydytojas, o ne tuomet, kai prasta savijauta. Patarimai, kokiais atvejais geriau vengti vaistų:

  • Sunku užmigti? Gali būti, jog norite įsigyti receptinius vaistus, jog galėtumėte miegoti lengviau. Užmigti sunku dėl kokių nors priežasčių. Galbūt geriau išspręsti priežastis ir nepirkti vaistų. Kai kuriems sunku užmigti, nes jie ko nors bijo, pakankamai nepavargsta ir panašiai. Pasidomėkite, kokia gali būti priežastis ir nuspręskite, kaip užmigti lengviau. Vaistai nenaudingi, kadangi geriant vaistus bus tik sunkiau užmigti. Vos tik pradėjus vartoti vaistus, miegosite gerai. Tačiau po kurio laiko reikės didinti dozę ir atsiras priklausomybė vaistams. Svarbu žinoti, jog migdomieji turi daug galimų šalutinių poveikių, todėl geriau nesirinkti tokių vaistų.

  • Skauda galvą? Galbūt sloguojate? Prasta savijauta nemalonu, todėl kai kurie geria vaistus. Kuo dažniau geriami vaistai, tuo didesnė priklausomybė gali atsirasti. Organizmas pripranta prie vaistų, todėl skausmas gali būti vis didesnis, jeigu vaistai negeriami. Norite to išvengti? Tuomet gydykitės kitais būdais. Rinkitės vaistažolės, arbatas, vaistinius augalus. Jie turi gerų savybių, kurie padės pasijusti geriau ir nekenks organizmui.

Gydytis dažnai reikia ne vaistais, o vaistažolėmis ir arbatomis. Daugiau apie tai skaitykite čia: https://sirdazole.lt/produktai/.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.