Jei sužinotumėte, kad jūsų klausosi: dėl ko būtų gėda?

Ne vienas iš mūsų nustėrtų, jeigu sužinotų, kad su pasiklausymo įranga Vilniuje dėl kažkokių priežasčių mūsų pokalbiai gana ilgai buvo sekti ir sekami. Tai priverstų tikrai sunerimti ir nemaloniai pasijusti.

Dėl atskleistos meilės aferos

Nesvarbu, ar GPS seklys, ar pasiklausymo įranga tą susektų, tačiau, jeigu paaiškėtų, kad yra kažkokia meilės afera, kuri paaiškėtų sekimo metu, kiekvienam dėl to būtų labai nemalonu. Anonimu išlikti panoręs žmogus internete rašė: „Žinau, kad darau negerai, tačiau turiu savo paslaptį, kuri man leidžia gyventi, bet taip pat ir trukdo. Jeigu žmona pamatytų, ką aš susirašinėju, man būtų labai labai gėda, o jai būtų skaudu. Dėl to reguliariai trinu savo ir jos pokalbius, kad niekas niekada neatskleistų to, kas vyksta. O gėda man būtų ne tik prieš žmoną, bet ir prieš visus draugus ir kitus žmones, kuriems nereikėtų žinoti tokių dalykų“, – sako jis.

Dėl šnekinėjamų geriausių draugų

GPS įrangaNe vienas žmogus, kuris itin daug naudoja messengerio ir kitų susirašinėjimo programėlių, ten tiesiog labai dažnai apšnekinėja bendrus draugus, pažįstamus. Gerai žinoma ir situacija, kuomet parašoma apšnekinėjanti žinutė ir ji išsiunčiama ne tam asmeniui, kuriam turėjo būti siunčiama, o išsiunčiama tam, apie kurį buvo šnekama. Tuomet tikrai norisi iš gėdos skradžiai žemę prasmegti. Ir visgi, įsivaizduokite, jeigu kas nors paimtų jūsų susirašinėjimus ir perskaitytų: iškart matytųsi ir, koks žmogus esate. Veidmainis, geras ir tiesus, apšnekinėtojas ar vengiantis apkalbų. Būtent tokių dalykų žmonės bijo ir vengia, tad ir jums vertėtų pasistengti nebūti tuo apšnekinėjimo varikliu.

Dėl apšnekinėjamų giminaičių

Kiti žmonės galbūt išsigąstų, nes pasiklausomi ar perskaityti pokalbiai išryškintų ugnis šeimoje. Galbūt apšnekinėjami savi ar svetimi (vyro ar žmonos) giminaičiai. Ir tai sukeltų didžiulę gėdą. Nes su giminaičiais mes visi šnekamės ir stengiamės išlaikyti tuos santykius, tačiau to nedarome.

Dėl valdžios kritikavimo

Kažkam galbūt pasidarytų nesmagu ir gėda ir dėl politinių žinučių bei kritikos, kurias pasakė kažkuriuose tinkluose. Tad ir sakoma – žodis yra ne žvirblis ir jo nesugrąžinsi. Jeigu jau pasakei kažką, tai turi gebėti ir atsiimti už savo žodžius bei juos aptarinėti.

Dėl skandalų aptarinėjimo

Kai kuriems rimtai save pristatantiems žmonėms galbūt būtų tiesiog labai gėda dėl visų skandalų aptarinėjimo, kurį nuolat tie žmonės inicijuoja ir leidžia. Tačiau ir tai kartais padeda žmonėms pasijusti gerai, nors perskaičius tokius susirašinėjimus būtų gėda.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.