Kur gauti pinigų butui

NT PašilaičiuoseDidžiulė dilema, kankinanti tikrai ne vieną jauną žmogų ir jauną šeimą, tai, kad NT Pašilaičiuose, Senamiestyje, Viršuliškėse ar kituose rajonuose jau yra taip pabrangę, kad sunku ir beįpirkti. Tad kai kurie jauni žmonės, galbūt prieš 4 metus pradėję taupyti būstui ar pradiniam paskolos įnašui, dabar yra labai nusivylę, kadangi butai pabrango labai ženkliai. Tačiau nereikia panikuoti – tai iš esmės yra situacija, kuri liečia visus. Ir visiems aktualu sugalvoti, kur gauti pinigų butui. Štai keletas svarbių akcentų.

Svarbiausia – gauti pinigų pradiniam įnašui

Iš tiesų, ar tai būtų naujas NT Pašilaičiuose, ar koks senesnis namas Markučiuose, vis tiek, kaip teigia nekilnojamojo turto agentai, tik 1 iš 10 žmonių perka iš savo lėšų. Žmonės paprastai perka tokį būstą, kokią paskolą jie gali gauti. Kainos yra per aukštos, kad būtų galima nupirkti nekilnojamąjį turtą tiesiog iš sutaupytų per porą metų pajamų, jeigu uždirbami vidutiniai pinigai. Tad pagrindinis tikslas turėtų būti gauti pinigų pradiniam įnašui. Ir vertėtų paskubėti, kadangi vėliau kils palūkanos, o ir bankai vis griežčiau vertina pretendentus į paskolas. Kur gauti pinigų pradiniam įnašui? Pasispausti. Paprašyti giminių pagalbos ar išankstinės paveldo teisės. Taip pat kažką parduoti, kas nereikalinga, pabaigti nebaigtus reikalus ir pan. Galų gale, galvoti apie tokią paskolą, kokios pradiniam įnašui visgi galite sutaupyti. Taupant nesinuomoti, o pagyventi pas tėvus ar kažkur kitur.

Užtikrinti savo mokumą banko akivaizdoje

Aišku, jeigu jums pelningiau dirbti kažkokiose nelegaliose veiklose, slėpti mokesčius ir pan., tai teks nusivilti. Jeigu pinigus taupysite tokiu būdu, bankas paskui jums neteiks paskolos. Tad turėtumėte pagalvoti apie tai, kad jūsų mokumas turėtų būti banko akivaizdoje pateisinamas. Reikėtų stengtis jį maksimaliai padidinti ir tą daryti keliant savo oficialias pajamas, išsimokant visas turimas kitas skolas ir pan.

Nepirkti prastų senų butų

Visgi pagalvokite apie tuos pinigus, kuriuos visą gyvenimą turėsite dirbti, kad išsimokėtumėte už tą būstą. Galiausiai išmokėsite paskolą ir eisite į pensiją. Ar tikrai nortumėte tada gyventi sukiužusiame medinuke? Gal nelabai. Dėl to neinvestuokite į prasčiausius butus. Pirkite geriau kažką šiek tiek brangesnio, bet tokio, kas apsimokėtų. Naujos statybos daugiabutyje esančius butus. Nieko tokio, jeigu pirmasis butas bus mažesnis, didesniam galbūt vėliau sukrapštysite. Svarbu nustoti nuomotis ir pradėti mokėti už būstą, kurį įsigysite.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.