Kaip sukurti tinkamą vyrišką stilių?

Vyriška apranga tampa vis svarbesnė, todėl formuojant savo stilių pasirenkami neįprasti deriniai, įvairūs aksesuarai, pavyzdžiui, dirzai vyrams ar papuošalai, tokie kaip ziedai vyrams. Nebijoma pasirinkti ir įvairių apyrankių ar kaklo papuošalų, pavyzdžiui, karolių ir pan. Kiekvieną kartą formuojant stilių galima pasirinkti įvairius derinius ir taip sukurti vis naują įvaizdį.

Dažnai ieškomi patarimai kaip atrodyti stilingai, tačiau ne visuomet jie padeda sukurti stilingą įvaizdį. Taip yra dėl to, kad dažnai stiliaus patarimai netinka tiems, kurie dirba kitokius darbus, nei tuos, kuriuose reikalaujama griežtos aprangos, pavyzdžiui, klasikinių drabužių. Taip pat netinka tiems, kurie laisvalaikį leidžia aktyviai. Dažniausiai stiliaus patarimai apsiriboja klasikinių drabužių, papuošalų ar aksesuarų pasiūlymais, o laisvalaikiui siūlomi paprasti drabužių deriniai.

AksesuaraiNorint formuoti išskirtinį stilių, reikia žinoti, kad labai svarbu atsižvelgti į savo gyvenimo būdą ir tai, kas patinka. Laisvalaikiui siūloma savo garderobą papildyti tokiais daiktais kaip džinsai, marškinėliai su užrašais ar nuotraukomis, odine striuke ar klasikiniu, bet laisvesnio dydžio švarku. Be to, labai svarbi yra avalynė, todėl nereikia bijoti kitokių spalvų, nei įprasti juodos spalvos batai. Drąsiai galima rinktis baltus, mėlynus, spalvotus ar rudos spalvos batus. Tuo tarpu darbui, jei dirbama biure, tai galima pasirinkti taip pat įdomesnius derinius, pavyzdžiui, paprastas kelnes ar džinsus derinti su klasikiniais švarkais ar kardiganais. Tokius derinius reikia papildyti aksesuarais ir papuošalais, pavyzdžiui, dirzai vyrams bus puikus pasirinkimas. Galima rinktis ne tik klasikinius juodus, bet ir mėlynus, rudus ar spalvotus diržus ne tik iš odos, bet ir iš audinio. Iš papuošalų galima rinktis įvairius, tik svarbu, kad jų nebūtų per daug. Pavyzdžiui, ziedai vyrams bus puikus pasirinkimas. Juos galima derinti su laikrodžiais, o kitų papuošalų reikėtų vengti, paliekant juos laisvalaikiui.

Ką reikia žinoti apie spalvas? Spalvų derinimas daugeliui sukelia daug problemų, nes dažnai deriniai neatrodo suderinti. Jei sunku derinti daug spalvų, tai galima rinktis 2 ar 3 spalvų derinius. Tokiu atveju suklysti darosi sunku. Be to, reikėtų rinktis mažesnį skaičių papuošalų. Tuomet viskas bus gerai.

Šiuolaikinė mada pritaikyta ne tik moterims, bet ir vyrams, todėl norintys kurti skirtingus stilius ar formuoti išskirtinius įvaizdžius randa didelį pasirinkimą įvairiausių papuošalų, aksesuarų, drabužių ir avalynės. Galima kurti pačius įvairiausius derinius pradedant nuo klasikinio stiliaus formavimo ir baigiant šiuolaikiniu.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.