Kas yra oro dezinfektorius ir ar man jo reikia?

Oro dezinfekavimo priemonė – tai prietaisas su cheminėmis medžiagomis ir filtrais, kurie skleidžia itin smulkią miglą. Šis rūkas neutralizuoja ore esančias bakterijas, virusus ir kitus mikroorganizmus, kurie įkvėpti gali sukelti ligas. Oro dezinfekavimo priemonė dar vadinama "oro valytuvu" arba "oro sterilizatoriumi". Šiuolaikiniuose namuose oro dezinfekavimo įrenginiai įmontuoti kaip standartinė įranga. Tačiau, jei negalite naudotis centrine namų filtravimo sistema, pravartu įsirengti atskirą versiją. Oro dezinfekavimo priemonė gali padėti sumažinti riziką užsikrėsti peršalimo ar gripo virusu sezono piko metu, nes neleis per orą plintantiems mikrobams plisti jūsų namuose. Oro dezinfekavimo priemonė veikia purškiant vandenį su tokiais priedais kaip ultravioletiniai spinduliai ir ozono dujos. Kai šios dvi medžiagos susijungia, susidaro nematomas rūkas, kuris dezinfekuoja visas aplinkoje esančias daleles. Dezinfekatoriai ir oro sterilizatorius už gerą kainą. Plačiau: https://nit.lt/produktai/dezinfekavimas/oro-dezinfekatoriai-ar810/ internetu.

Kaip sužinoti, ar man reikia oro dezinfekavimo priemonės?

Jei oras jūsų namuose dažnai būna apsnūdęs ir nešviežias, gali būti, kad jūsų namuose kaupiasi per orą plintantys mikrobai. Todėl svarbu užtikrinti, kad jūsų kvėpavimo erdvė būtų švari ir sveika. Namų oro kokybę galite patikrinti patikrinę anglies dioksido kiekį namuose. Tai galite padaryti vietinėje ūkinių prekių parduotuvėje įsigiję CO2 detektorių. Rekomenduojamas CO2 kiekis jūsų namuose yra 350 dalių milijonui. Jei CO2 kiekis yra didesnis, gali tekti įrengti oro valytuvą. Yra įvairių požymių, kurie gali rodyti, kad reikia įrengti oro valytuvą. Pavyzdžiui, jei jūs ar kuris nors jūsų namų ūkio narys dažnai serga peršalimo ligomis ir gripu arba jei kenčiate nuo alergijos. Jei gyvenate labai drėgname klimate arba jei namuose yra naminių gyvūnų, jums gali prireikti oro valytuvo. Jei gyvenate užterštoje vietovėje arba turite dujinių prietaisų, gali prireikti oro valytuvo. Jei dirbate dulkėtoje aplinkoje, gali prireikti oro valytuvo. Dezinfektorius, oro dezinfekatorius ir dezinfekatoriai. Pirkite kokybišką produkciją.

Oro dezinfekavimo priemonės naudojimo privalumai

Oro valytuvai naikina ore esančius mikroskopinius mikrobus, pavyzdžiui, bakterijas ir virusus. Tai reiškia, kad jūsų šeima gali lengviau ir sveikiau kvėpuoti. Juos taip pat galima naudoti sergant alergija ar astma. Jų privalumai yra šie: – Jie naikina mikrobus ir kitus ore esančius teršalus, pavyzdžiui, dulkes ir žiedadulkes. – Jie mažina alergijos ir astmos riziką. – Jie mažina riziką susirgti gripu ir peršalimo ligomis. – Jie taip pat gali sunaikinti pelėsių sporas. – Jie gali būti naudojami namų kvapui gaivinti. – Jie gali būti naudingi tiems, kurių imuninė sistema yra nusilpusi. – Jie gali padėti sumažinti krūtinės užgulimą.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.