Kodėl verta pirkti naują būstą Palangoje?

Nekilnojamasis turtas gali būti puikiausias būdas investuoti, pavyzdžiui, jeigu tai naujas būstas Palangoje. Tad reikia galvoti apie viską teisingai ir pirkti tokius būstus, kuriuose galbūt patys norėtumėte gyventi, arba kurį būtų galima tiesiog laikyti teisinga investicija.

Palanga – istorinis kurortas, kuriame visada pailsėsite

Būstas PalangojePirmiausia, kodėl Palangoje? Jeigu lygintumėte, pavyzdžiui, Palangą ir kokią Ignaliną, skirtumai būtų labai aiškūs. Palanga turi puikias asocijascijas: čia grafo Tiškevičiaus rūmai, čia nuo senų laikų būdavo mūsų šalies didikų ir kitų kilmingų žmonių poilsio vieta. Taigi, čia neabejotinai gera leisti laiką. Palanga turi puikią istorinę praeitį, menančią dar labai senus laikus. Na o štai pavyzdžiui Visaginas arba Ignalina – tai miestai, kurie yra sukurti sovietų. Galiausiai, tai yra kurortas. Ne be reikalo tiek anksčiau, tiek dabar – tai populiariausia vasaros poilsio vieta.

Palanga – gera vieta investavimui

Taigi, jeigu norite investuoti, rinkitės Palangą. Ir tai bus tikrai teisingas pasirinkimas. Kokios aplinkos reikia investavimui? Tokios aplinkos, kurioje pirmiausiai būtų populiarūs būsto pirkimas. Antra, tai turi būti vieta, kurioje būtų tiesiog nuolatinis judėjimas, klestėjimas. Vieta turi turėti kažkokio išskirtinumo. Taigi, Palangoje iki dabar yra gera vieta investuoti. Buvo ir bus.

Naujas būstas vėliau išlaikys vertę

Kodėl naujas butas Palangoje? Dėl to, kad būtent naujas būstas galės išlaikyti vertę geriausiai. Būtent naujame būste bus galima tikėtis apgyvendinti nuomininkus, o galbūt paskui jį ir parduoti. Nepalyginsi su 60 – aisiais statytais sovietiniais daugiabučiais, kurie ir techniškai, ir morališkai yra pasenę, o jų istorija mums neneša patriotinės šlovės. Taigi, naujas būstas Palangoje turėtų būti vertę išlaikantis pirkinys.

Nebūtina visiems gyventi Vilniuje

Galų gale, galvojant apie tai, kur verčiausia investuoti, tai reikia galvoti apie tai, kad nebūtina visiems kraustytis gyventi į Vilnių. Galima tą daryti ir kitur. Galima investuoti ir kitose vietose, kur yra didelė nekilnojamojo turto paklausa. Galima ir tikriausiai reikia tą daryti.

Palanga – itin tinkama menininkams

Jeigu ieškote vietos, kur vasarą galėtumėte atsikvėpti, tai Palanga kaip tik būtų ideali vieta tokiam judėjimui. Galite ten įsikurti savo menininko rezidenciją. Vasarą būstą išnuomokite turistams ir iš to neblogai užsidirbkite. Žiemą ten gyvenkite patys ir kurkite. Nes pajūris žiemą stebina savo tyla, ramybe ir įkvepiančiu pušų bei jūros ošimo poveikiu. Tokioje vietoje gyventi gera ir prabangu, ypač jeigu jaučiate vidinę savo harmoniją.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.