10 geriausių vietų, kuriose galima įsigyti unikalių ir nebrangių turistinių kėdžių

Kiekvienas, kada nors keliavęs stovyklauti, žino, kad svarbiausias reikmuo, kurį galite pasiimti, yra tvirta stovyklos kėdė. Jos būtinos ilgesnį laiką leidžiant lauke ir leidžia leisti laiką lauke nesijaudinant dėl žolės dėmių, purvo ar kitų dalykų, kurie neišsiplauna iš drabužių. Geriausios stovyklavimo kėdės yra pakankamai lengvos, kad galėtumėte lengvai nešiotis su savimi, nesvarbu, ar vykstate į žygį, ar tiesiog ilsitės stovyklavietėje. Jos taip pat turėtų būti pakankamai patogios sėdėti ilgesnį laiką ir pakankamai patvarios, kad tarnautų daugelį kelionių gamtoje. Rasti tobulą gali būti gana sunku. Laimei, yra įvairių tipų stovyklavimo kėdžių ir kai kurios iš jų yra praktiškesnės už kitas. Šiame straipsnyje nagrinėjame keletą geriausių vietų, kur galima įsigyti nebrangių ir unikalių stovyklavimo kėdžių! Sulankstomos kėdės ir sulankstomos kėdės poilsiui už gerą kainą.

Kodėl kempingo kėdė tokia svarbi?

DecathlonStovyklavimo kėdė yra labai svarbi, jei norite bet kiek laiko praleisti gamtoje. Geriausios kėdės yra pakankamai lengvos, kad jas būtų galima lengvai nešiotis su savimi, ir pakankamai patogios, kad ant jų būtų galima sėdėti ilgesnį laiką. Jos taip pat turėtų būti pakankamai patvarios, kad išsilaikytų daugybę kelionių gamtoje. Šias kėdes galima naudoti įvairioms lauko veikloms. Nesvarbu, ar vykstate į vienos dienos išvyką į paplūdimį, ar praleidžiate kelias dienas stovyklaudami kalnuose, norėsite įsitikinti, kad su savimi pasiėmėte mėgstamą stovyklavimo kėdę. Jei keliaujate su draugais, nešiojamoji kempingo kėdė – puikus būdas sustiprinti savo patirtį lauke. Turint patogią sėdynę galima mėgautis gamta lygiai taip pat, kaip ir būnant patalpoje. Galite sėdėti lauke gryname ore ir net žiūrėti į žvaigždes, nejausdami poreikio skubėti į vidų. Kėdės sulankstomos ir eksperto patarimai. Plačiau: https://www.decathlon.lt/lt/6105-sulankstomos-kedes puslapyje.

Stovyklavimo kėdžių tipai

Yra keli skirtingi stovyklavimo kėdžių tipai, kurie pasižymi skirtingais privalumais ir trūkumais. Tipas, kurį pasirinksite, priklauso nuo jūsų pageidavimų, pinigų sumos, kurią norite išleisti, ir jums reikalingo nešiojamumo lygio. Sulankstomos kėdės yra puikus pasirinkimas daugeliu atvejų. Sulankstomos turistinės kėdės ir sulankstomos lauko kėdės už geras kainas rinkoje. Jos idealiai tinka naudoti patalpose, nes nenaudojamos gali būti lengvai sandėliuojamos. Jos taip pat puikiai tinka iškyloms, nes jas lengva transportuoti ir įrengti. Tačiau sulankstomos stovyklavimo kėdės ne visada yra labai tvirtos, todėl jos nėra geras pasirinkimas naudoti lauke. Pakabinamos kėdės – tai unikali stovyklavimo kėdžių rūšis, kuri vis labiau populiarėja. Jos kartais vadinamos hamakinėmis kėdėmis, nors iš tikrųjų jos nėra kabinamos ant medžių. Kabančios kėdės yra naudingos, nes jose galima pailsinti ir kojas, ir rankas. Pakabinamos kėdės yra dar viena populiarėjanti kėdžių rūšis. Šios kėdės panašios į hamakus, nes turi kilpinę sėdynę. Jų privalumas yra tas, kad nenaudojant jas galima sulankstyti, tačiau sėdint jose nugaros atrama nėra didelė.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.