5 paprasti būdai, kaip sutvarkyti lietvamzdžius

Latakai – tai neįspūdingi metaliniai latakai ant jūsų namo stogo, kuriais vanduo nuteka nuo namo pamatų. Kai pagalvojate, jie nėra pati įdomiausia jūsų namo dalis, todėl daugelis namų savininkų linkę pamiršti apie savo latakus, kol nėra per vėlu. Užleistos, peraugusios latakų sistemos gali sukelti daugybę problemų. Lietvamzdžiai akcija ir lietvamzdžiai kaina – kiek viskas realiai kainuoja? Sienomis plūsta vanduo, per lubas plūsta lietus, palėpėje auga pelėsis, grybelis ir net termitai, nes ten kaupiasi vanduo – tai galimos pasekmės, jei reguliariai nevalysite ir neprižiūrėsite latakų. Tačiau nepanikuokite! Yra būdų, kaip sutvarkyti šias netvarkingas latakų sistemas įdedant nedaug pastangų. Apžvelkime 5 paprastus būdus, kaip sutvarkyti latakus:

Pakeiskite ortakio ekraną

Kanalo sietas – tai tinklinis sietas, kuris neleidžia graužikams ir šiukšlėms patekti į latakus. Jie montuojami pačiame latakų sistemos viršuje ir labai lengvai pakeičiami, kai užsikemša lapais, sėklomis ir kitomis šiukšlėmis. Nepašalinus užsikimšusio latakų sietelio, vanduo gali grįžti į stogą ir sukelti įvairių problemų, pavyzdžiui, vandens padarytą žalą stogui ir vidinėms sienoms, pelėsį ir net pūvančią medieną aplink stogo konstrukciją. Jei pastebėjote, kad ortakio sietelis užsikimšęs, jį nesunku pakeisti, tačiau turėtumėte tai padaryti kuo greičiau, kad išvengtumėte nereikalingų problemų. Kanalų ekranai būna įvairių dydžių, todėl prieš įsigydami naują būtinai patikrinkite, kokio dydžio yra jūsų kanalo ekranas. Jei nerandate tikslaus dydžio, naująjį ekraną galite nukirpti žirklėmis. Plačiau: https://www.agmeka.lt/variniai-lietvamzdziai puslapyje.

Išvalykite susikaupusias šiukšles

Vienas iš paprasčiausių dalykų, kaip išvalyti latakus, yra paprasčiausiai išvalyti visas šiukšles, kurios juose susikaupė per tam tikrą laiką. Būdami apačioje, galite apžiūrėti latakus, ar juose nėra vietų, kurias gali reikėti remontuoti, pavyzdžiui, atsilaisvinusių ar sulūžusių latakų dalių. Nesvarbu, ar tai nukritę lapai, šakelės, nupjauta žolė, ar bet kokios kitos šiukšlės, tiesiog ištraukite jas iš latakų ir išmeskite. Vien tai gali labai pakeisti jūsų namo išvaizdą ir taip pat užkirsti kelią vandens žalai. Jei latakuose yra daug šiukšlių, galite apsvarstyti galimybę naudoti specialų valymo šepetį, kuris padeda pašalinti šiukšles iš latakų sistemos. Šie šepečiai gali padėti pašalinti tokias šiukšles, kaip lapai ir šakelės, kurios užkemša jūsų latakų sistemą. Kokybiškos lietaus nuvedimo sistemos.

Perdažykite latakus

Jei jūsų latakai pagaminti iš metalo, gali būti gera idėja perdažyti išorinį paviršių. Tai gali padėti sustabdyti šiukšlių kaupimąsi latakų sistemos kampuose ir plyšiuose, o tai gali sukelti užsikimšimo ir vandens tekėjimo problemų. Būtinai naudokite aukštos kokybės dažus, specialiai skirtus naudoti išorėje. Taip pat galite pabandyti išvalyti ir nudažyti latakus specialiu valymo tirpalu "Oops! kuris atstumia vandenį ir leidžia lengvai pašalinti visus nešvarumus, purvą ir lapus iš latakų kampų. Išvalę ir nuplovę latakus su "Oops!", galite leisti jiems išdžiūti, kad dažai visiškai sukietėtų. Lietvazdis ir kokybiškas lietaus latakas už gerą kainą.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.