IT sistema kuri idealiai tinka nuotoliniam darbui arba darbui iš namų

Nuotolinis darbas arba IT sistema/programa darbui iš namų.

IT programa nuotoliniam darbui iš namųTai gėris ar mada, kuri neduoda jokios naudos? Pasaulyje šios nuomonės pasidalino ir tai natūralu. Atlikta ne viena studija, kuri teigia, jog nuotoliniu būdu ar namuose dirbantis žmogus yra našesnis, laimingesnis, produktyvesnis ir dar visoks …-esnis. Tačiau ne ką mažiau praktikų, kurie šias studijas pasiruošę “sumalti į miltus”. Iš anksto noriu pasakyti, jog nesiruošiu palaikyti kažkurios stovyklos. Tiesiog suvokiu, jog toks veiklos būdas egzistuoja. Ir to negalima paneigti. Juk būna pačių įvairiausių situacijų, kai tiesiog yra būtinybė dirbti nuotoliniu būdu.

Situacijos, kai neišvengiamas darbas nuotoliniu būdu

  • Jūsų įmonės vadovas ar vadybininkas labai daug laiko praleidžia komandiruotėse;
  • Jūsų įmonė turi filialus;
  • Jei nutiko neplanuotas, ekstra įvykis, o dabar išeiginė;
  • Norite įdarbinti neįgalų asmenį, kurio kvalifikacija Jums svarbi, tačiau negalite užtikrinti jam patekimo į nuomojamą biurą;
  • Susižalojote arba nesunkiai apsirgote;
  • Patekote į ligoninę, bet esate veiksnus;
  • Paskelbta pandemija.

Kokią IT programą/sistemą rinktis?

Gyvename technologijų amžiuje. Egzistuoja daugybė sistemų ir programų, kurios skirtos darbui nuotoliniu būdu, bendravimui, projektų valdymui, procesų administravimui, apskaitai. Nemažai jų jau technologiškai “persirito” į 21 amžių ir gali veikti per web brauzerį, t.y. naudoja daugeliui girdėtą “DEBESŲ TECHNOLOGIJĄ”. Tačiau, pasigilinus į galimybes, pasirinkimas ne toks jau ir didelis. Absoliuti dauguma tokių IT sistemų “rūpinasi” tik labai siaura sritimi. Ji skirta bendravimui (Slack) arba projektų valdymui (Scoro), arba užduočių administravimui (Terra IT), arba apskaitos vedimui (B2), arba atsargų valdymui (TOC), arba, geriausiu atveju, tai CRM-as apjungtas su sandėliu. Bet ar to pakanka? Tikrai NE. Ką rinktis? Neslėpsiu. Esu sužavėtas Odoo (buvusi Open ERP) sprendimais ir galimybėmis. Ši sistema šviesmečiu lenkia minėtas “geriausias” savo srityse IT sistemas. Gal jos konkrečioje siauroje srityje ir nurungtų viena ar kita savo funkcija Odoo (gal), bet jokiu būdu negali lygintis universalumu. Odoo apjungia viską. Absoliučiai viską. Visus įmonės procesus. Bet kokios įmonės ar organizacijos. Prekyba, paslaugos, gamyba, mokslas.. Ir tai skamba neįtikimai. Bet taip jau yra. Tiesiog išbandykite ir įsitikinkite.

Odoo – tai neturintis analogo ir visiems prieinamas kainos bei galimybių įrankis.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.