Kada yra keičiamos žieminės padangos?

PadangosPadangų keitimas gali atnešti itin didelę įtampą daugeliui vairuotojų. Nedidelė dalis renkasi universalias padangas, dažniausiai vairuotojai žiemai renkasi žiemines padangas, o vasarai – vasarines. Žiemines padangas gali tekti uždėti jau rudenį, o nuimti pavasarį. Padangas reikėtų keisti, kai temperatūra pasiekia arba nusileidžia iki +7 Celsijaus laipsnių. Jei temperatūra nusileido iki +7 ir leisis žemiau, tuomet metas uždėti žiemines padangas. Nereikėtų rizikuoti ir rinktis vasarinių padangų žiemą. Toks sprendimas gali būti ne tik rizikingas, bet ir gali tekti finansiškai nukentėti. Deja, bet naudojant vasarines padangas žiemą gali tekti jas itin greitai keisti ir įsigyti ir vasarines naujas padangas, ir žiemines. Vasarinės padangos nėra pritaikytos keliui žiemos metu, būtent dėl to jos greičiau susidėvės. Negana to, jog teks pirkti naujas padangas, Jums teks mokėti ir baudą. Yra draudžiama žiemos metu naudoti vasarines padangas. Nukentėti gali tekti ir daugiau. Jei dėl vasarinių padangų pateksite į avariją, Jums gali tekti keisti ne tik padangas, bet ir automobilį. Padangos yra itin svarbios, netinkamai parinktos padangos gali kelti pavojų.

Ar žieminės padangos yra naudojamos tik žiemą?

Neseniai pradėjusiems vairuoti gali būti kiek sunku susigaudyti kaip ir kada keisti padangas. Nors tokia informacija yra itin lengvai pasiekiama, neretai žmonės vis tiek pasimeta. Žiemines padangas galima naudoti visais metų laikais. Žieminės padangos yra galimos ir vasaros metu, bet tik tokiu atveju, jei jos nėra dygliuotos. Visgi, toks pasirinkimas gali būti itin rizikingas ir sukelti itin didelius nepatogumus. Padangos yra itin svarbios ne tik tam, jog važiuotumėte saugiau, bet ir tam, kad kelionės būtų komfortiškos. Jei turimos padangos yra netinkamos Jūsų automobiliui arba kelio dangai, tuomet greičiausiai teks važiuoti itin nekomfortiškai. Žiemines padangas geriausia yra naudoti atšalus orams. Tokiu atveju ne tik važiuosite saugiai, bet ir padangos ilgiau tarnaus. Jei padangas naudosite ne pagal paskirtį, teks neužilgo jas keisti.

Kur geriausia įsigyti žiemines padangas?

Žiemines padangas tenka įsigyti bent kartą per 10 metų. Norint saugiai važiuoti reikėtų atsisakyti senų padangų, nebent jos yra itin brangios ir kokybiškos. Visgi, dažniausiai po 8 – 10 metų padangos jau nebėra tokios kokybiškos ir kelia pavojų. Padangas įsigyti geriausia yra internetinėse parduotuvėse. Būtent ten rasite ne tik mažesnius antkainius, bet ir išsamią informaciją. Geriausia yra rinktis padangas, kurios kainuoja kiek daugiau. Nereikėtų pirkti pigiausių, nes jos gali būti nelabai kokybiškos. Plačiau apie žiemines padangas: https://www.pirkitpadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/ziemines-padangos

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.