Stipriname plaukus

Tam, kad plaukai būtų stiprūs ir gražūs, per išorę ir vidų gaunami vitaminai plaukams – būtinybė. Plaukus reikia maitinti, jais rūpintis, norint turėti juos tikrai stiprius ir gražius. Nežinote, nuo ko pradėti, ir kaip tą padaryti? Štai visas planas, ką daryti, kad galėtumėte didžiuotis puikiai atrodančiais plaukais.

Vitaminų vartojimas

Visų pirma, galima pabandyti vartoti vitaminai plaukams – tam tikrų papildų, kurie tikrai neturėtų atstoti maisto, tačiau jie naudojami stiprinti plaukams, kai kurioms jų savybėms. Kiek ir kokių vitaminų plaukams vartoti? Galima nueiti į internetinę maisto papildų parduotuvę ir ten pasižiūrėti, kokių vitaminų galima pasirinkti. Taip pat pasiskaityti, kiek laiko juos vartoti, koks poveikis ir pan. Pirkti internetu patogu, nebent labiau mėgstate gyvus pasivaikščiojimus.

Sveika mityba

BiofitusŽinoma, labai svarbu tai, kaip gyvenate, ką valgote. Sveika mityba – kertinis kriterijus, kad ne tik jūsų plaukai, bet ir visos kitos kūno dalys būtų kuo sveikesnės ir žvalesnės. Jeigu norite atrodyti sveikai ir jaustis gerai, tuomet valgykite daug daržovių, vaisių, vartokite sveikus žuvies produktus. Visa tai padės jums pasijusti geriau ir leis aprūpinti organizmą būtinomis medžiagos. Žinoma, vien sveikų produktų nepakanka. Ypač sunku užtikrinti, kad viskas bus gerai tuomet, kada yra sudėtingesni laikai, galbūt nėra jokių gerų sezoninių daržovių lauke, dauguma produktų seni. Tuomet labai pagelbėja ir maisto papildai, tarsi užpildantys tas trūkstamas nišas.

Išorinės priemonės

Taip pat vitaminai plaukams gali būti gaunami ir per išorines priemones. Dėl to dažnai plaukus puoselėjančios moterys naudoja, visų pirma, bent jau plaukų balzamą ar kondicionierių. Šios medžiagos labai sušvelnina plaukus, padaro juos blizgius, lengviau iššukuojamus. Be to, jie iškart pasidaro ir minkštesni, o taip pat yra pamaitinami vitaminais ir kitomis naudingosiomis medžiagomis.

Liaudiški metodai

Dar verta prisiminti ir liaudiškus metodus, kurie paprastai remdavosi naudingosiomis žolelių ar maisto medžiagų savybėmis. Dabartinės priežiūros priemonės juk taip pat yra kuriamos pasiremiant šių medžiagų savybėmis. Tad visų pirma taip pat būdavo labai svarbu organizmą aprūpinti naudingomis medžiagomis: valgyti žuvį, riešutus, sėklas, daržoves, mėsą (baltyminius produktus). Taip pat reikalinga būdavo ir liaudiški tokie metodai kaip skalavimas. Plaukams nebūdavo naudojamos cheminės kaukės, tačiau plaukus praskalaudavo ramunėlių, medetkų, dilgėlių nuovirais. Taip pat ir mielių ekstraktas maitindavo plaukus. Senolių išmintis vėliau virto ir mokslu pagrįstais metodais.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.