Verslo valdymo sistema Odoo

Paprastai įmonėse naudojamos kelios programos, todėl gaištamas laikas duomenų dubliavimui, duomenys matomi pavėluotai, šiam darbui būtinas papildomas žmogiškasis resursas… galų gale, – yra didelė tikimybė, kad dirbant su keliomis programomis atsiras elementarios žmogiškos klaidos, kurios gali brangiai kainuoti. Šias problemas išspręsti Jums padės šiuolaikinė ir nepaprastai lanksti verslo valdymo sistemą Odoo, kuri apjungia bei automatizuoja praktiškai visus įmonės veiklos procesus, taip padėdama sutaupyti nemažai laiko, bei kitų resursų.

Su Odoo pasieksite maksimalų efektyvumą!

Odoo diegimasDaug kas galvoja, kad viena ir ta pati verso valdymo sistema gali būti tinkama tik tam tikrai verslo sričiai ir negali būti plačiai pritaikoma. Lankstumu pasižyminti Odoo paneigia šį teiginį ir verslo valdymo sunkumus įveikti padeda labai skirtingo profilio verslo sritims.

Odoo užsakymų ir pardavimų sektoriui

Norint pasiekti kuo geresnių rezultatų, kiekvienai įmonei labai svarbu kontroliuoti ir užtikrinti sklandų užsakymų ir pardavimų procesą. Tai palengvinti padės Odoo sistemos pardavimams skirti moduliai, kurie suteikia galingus ir lanksčius įrankius pardavimų valdymui – nuo pirmo kontakto su potencialiu pirkėju, iki sąskaitos išrašymo. Išbandykite ir įsitikinkite – Odoo pardavimo procesų valdymas realizuotas itin paprastai ir logiškai, o svarbiausia – procesas gali būti pilnai integruotas su:

  • apskaita;
  • atsargų (sandėlių) valdymu;
  • tiekimo valdymu;
  • el. parduotuve;
  • fiskaliniu kasos spausdintuvu fizinėje parduotuvėje.

Bet kuriame etape pardavimą patogiai gali perimti kitas įmonės darbuotojas, turintis galimybę matyti visą pardavimo eigą.

Odoo Apskaitai

Apskaita, tai verslo valdymo „širdis“, todėl nenuostabu, kad kiekvienos įmonės finansų bei apskaitos valdymas turi būti nepriekaištingas. Odoo sistema palengvins Jūsų įprastas, ilgai trunkančias buhalterijos operacijas iki kelių mygtukų paspaudimo. Ši sistema tam puikiai pritaikyta, o mūsų sukurtas ir integruotas lietuviškos apskaitos modelis atitinka VAS reikalavimus. Čia atliksite visas būtinas buhalterines operacijas bei išgausite privalomas, ir ne tik, ataskaitas pačiais įvairiausiais pjūviais. Dar kartą norime pabrėžti, jog ši apskaitos programa pilnai integruota į visus įmonės procesus.

Odoo projektų valdymo sektoriui

Sukurkite projektus ir patogiai valdykite užduotis. Odoo sistemos projektų valdymo modelis užtikrins Jūsų įmonės darbo lankstumą. Padės efektyviai planuoti ir organizuoti įvairiais užduotis, priskirti jas atsakingiems asmenims, struktūrizuoti tam tikrus projektus į etapus, valdyti biudžetą, kontroliuoti sąskaitų išrašymą bei administravimo sutartis. Šio modelio dėka, galėsite lengvai stebėti komandos narių suplanuotą ir realiai praleidžiamą laiką atliekant kiekvieną užduotį…

Odoo gamybos sektoriui

Gamybos proceso efektyvinimas viena iš sudėtingiausių užduočių, nes čia susiveda daug skirtingų procesų. Itin aktualus žaliavų ir žmogiškųjų resursų, darbo laiko planavimas. Šiuolaikiška, nepaprastai lanksti verslo valdymo sistema Odoo leis efektyviai valdyti gamybos užsakymus, atlikti gamybos sąmatų skaičiavimus, automatizuotai sekti/valdyti žaliavų likučius, vykdyti darbo laiko apskaitą, prognozuoti gamybos pajėgumus. Net standartinis gamybos modulis turi begalę naudingų ir efektyvių funkcionalumų. Pvz.: darbininkui atsižymėjus, kad paskutinė gamybinė operacija įvykdyta, automatiškai nurašo medžiagas ir užpajamuoja pagamintą produkciją, apskaičiuoja pagaminto produkto savikainą atsižvelgiant į užduotus darbo centro kaštų parametrus. Arba, jei bus poreikis, pasiūlysime mūsų suprogramuotus modulius, kurie padės dar efektyviau vykdyti savo veiklą. Pvz.: darbininkai patys skeneriu, arba per liečiamą ekraną atsižymi kada pradėjo ir kada pabaigė užduotis, bei pagamintą kiekį. Jei reikia, pažymi sugadintą žaliavą. Stabdo/tęsia gamybos procesą. Kaip ir visi kiti Odoo procesai, gamyba taip pat pilnai integruota/susieta su kitais procesais. Visos susietos grandys “žino” kas vyksta realiu laiku. Sugeneruotos ataskaitos atitinka šios minutės situaciją.

Su mūsų kurtais bei kitais trečių šalių moduliais, Odoo taip pat puikiai pritaikoma šiems sektoriams:

Daug daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje. Maloniai prašome apsilankyti https://vialaurea.lt/vpvs-diegimas-ir-prieziura

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

Dėkojame, kad nusprendėti palikti komentarą! Tiesiog užpildykite laukelius ir paspauskite mygtuką Skelbti. Turėkite omenyje, kad komentaras nebūtinai bus matomas iš karto, pirmiausia jis bus patikrintas.